Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zmęczenie, kłopoty z głosem. Czy z papieżem wszystko w porządku?

24 marca 2012, 13:50
Benedykt XVI jest "zdrowy i w fantastycznej kondycji" - zapewnił rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi. W piątek papież przybył do Meksyku, a następnie od poniedziałku będzie na Kubie
Benedykt XVI jest "zdrowy i w fantastycznej kondycji" - zapewnił rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi. W piątek papież przybył do Meksyku, a następnie od poniedziałku będzie na Kubie / PAP/EPA / ETTORE FERRARI
Głos odmawiał mu posłuszeństwa w czasie przemówienia, był wyraźnie zmęczony. Dziennikarze zauważyli, że w czasie powitania w Meksyku papież Benedykt XVI nie był w najlepszej kondycji. Rzecznik Watykanu zapewnia, że jest inaczej.
Reklama
Reklama
Tematy:
benedykt xiv papież benedykt Meksyk
Reklama

Komentarze (49)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • stwierdzenie
  2012-07-24 09:36
  do ..Konrad Wallenrod - świadek Jehowy
  kocia wiara na FORUM
  0
  zgłoś
 • voiceinthedesert
  2012-06-16 23:20
  Nie wiem kto wybrał porę czerwcową na te podróże do krajów tak goracych jak Meksyk i Kuba. Tam trzeba jeździć jesienią, nie latem!
  0
  zgłoś
 • voiceinthedesert
  2012-06-16 23:16
  Życzę dużo zdrowia i sił Papieżowi Benedyktowi XVI. Oby wokół niego zajaśniała radość, sprawiedliwość i pokój, które są tym, co nazywamy królestwem Ducha Świętego na ziemi, aż do ponownego przyjścia Jezuza i wraz z Nim Wiecznego Królestwa Niebieskiego!
  0
  zgłoś
 • kazik
  2012-05-29 10:52
  za duzo jest hierarchi w kosciele korzy wedlug mnie sa zbedni napewno pan jezus by tego nie chcial gdyby byl na ziemi on byl zawsze skromny biedny i nigdy dla niego dobra materialne ziemskie nic nie znaczyly a zobaczcie na ta hierarchie jakie oni maja bogactwa przepych po niektorych swiatyniach co dla mnie nic nie znaczy a zobaczcie ile ludzi na swiecie umiera z glodu dlatego patrzac z mojego punktu widzenia wszystko mija sie z celem przeciez to sa tylko ludzie a jak oni uwazaja narzedzia boga i z tym sie nie zgadzam bo powinni byc zyc tak samo jak pan jezus i byc podobni do niego dlatego hierarchia kosciola to tacy sami ludzie jak my kochani pamietajcie ze kosciol chrzescijanski to wszyscy my zwykli ludzie i kochajcie pana boga bo to inny wymiar
  0
  zgłoś
 • "trzezwo patrzacy"
  2012-05-25 11:14
  Taka obecnie moda : Huzia na kosciol ! - ...ale jaka alternatywa (?), zupelne "bezkrolewie" ? To jak dotad jedyna "instytucja" trzymajaca Polske, Europe i swiat w "jako-takim" porzadku, kto moze cos zarzucic jego nakazom i naukom ? ...a, ze niektorzy w tej "instytucji" sa hipokrytami, ktorzy cos innego glosza, a cos innego robia, - gdzie takich nie znajdziecie ?

  "Owoce tej krytyki" juz widac golym okiem, - nie tylko u dzieci i mlodzierzy. Kiedy w przeszlosci bylo tyle gwaltow, napadow i innego tla ?
  0
  zgłoś
 • leonia
  2012-03-26 20:17
  a czy ten nieroba zmęczony,dyrektor obrzudliwej zbrodniczej zakłamanej sekty,konie jego ,koniec sekty.
  0
  zgłoś
 • @konrad wallenrod - PASTOR KANGUROW
  2012-03-25 19:05
  Z HIPOKRYTA I OSZUSTEM BIBLIJNYM NIE MA DYSKUSJI!!
  0
  zgłoś
 • Konrad Wallenrod
  2012-03-25 17:03
  W takim razie komu jest potrzebna Biblia.Konrad biblii nie napisal ?.Pretensje wiec kierujcie do jedynego Boga Ojca Swietego.Ew.sw .Mateusza rozdzial 23 wiersz 9 i Ew.sw. Jana rozdzial 17 wiersz 11.List do Galatow rozdzial 1 wiersz 7-9,i rozdzial 4 wiersz 4-7.Drugi list do Koryntian rozdzial 11 wiersz 13-15.Polecam przeczytanie rozdzialu 5 Ksiegi Zachariasza wiersz 5-11.Kraj Szinear-symbol swiata poganskiego,bezboznosci.Bardzo wazna postac kobiety ?.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 3 wiersz 1-12 i rozdzial 4 wiersz 1-3.Moze Konrad klamie wiec proponuje przepiszcie te teksty na forum !.Czekam macie okazje mi udowodnic oszustwo !.
  0
  zgłoś
 • kler robi goowno do ZSRR
  2012-03-25 15:39
  w tym wieku demencja starcza to normalka czas do rayu
  0
  zgłoś
 • 321
  2012-03-25 15:15
  'konrad wallenrod' to PODLA RUSKA MENDA - baptysta co dupa swista - 'nawiedziony' IMBECYL, ktory przy kazdej nadarzajacej sie okazji JEDYNIE PLUJE NA KOSCIOL KATOLICKI!

  PRECZ Z KANALIA!! TA NIENAWISC STROCZY CIE JAK ROBAK!!
  0
  zgłoś
 • piekny_jak_adonis
  2012-03-25 12:54
  Niech żyje Papież
  0
  zgłoś
 • def
  2012-03-25 12:48
  zeżre was czerwona jehowa.
  0
  zgłoś
 • Zgredek
  2012-03-25 11:35
  uzupełnienie do odpowiedzi z 10.21 - Gauk został wybrany prezydentem Niemiec wbrew woli Pani Kanclerz i wybierający o tym wiedzieli. Ciekawe czy któryś z naszych przywódców uszanował by kogoś, kogo nie lubi u swego boku? PiS-meni na pewno nie. Polityka naszego MSZ wobec Białorusi, Gruzji, Rosji to zwykłe awanturnictwo. Zdradek zachowuje się jak Piłsudczycy /to ci co pobili naszego pisarza Dołęgę-Mostowicza za ,,obrazę" słowną Piłsudskiego - nigdy tych gnoi i bandziorów nie ukarano/ szkodzi Polsce i naszemu interesowi, który teraz powinien żyć w zgodzie z każdym sąsiadem. Gruzji i Białorusi można tak pomóc, aby nie szkodzić Polsce. Ale jak efektowne jest jego szkodnictwo ! - widać, że człowiek PiS-u a nam Rosja da po nosie za to. I nie będzie to przyjacielski prztyczek w nos jaki Merkel dano. I nawet mądra żona nie jest w stanie Zdradkowi tego wytłumaczyć. A przecież Rosja już zablokowała przywóz towarów z Unii /np. bydła i mięsa/ no i trzeba będzie zwolnić paru ludzi i zyski będą mniejsze. A budżet w Polsce dziurawy.
  0
  zgłoś
 • Konrad Wallenrod
  2012-03-25 11:25
  Konrad nie jest zadnym Swiadkiem Jehowym,oni nie uznaja Ducha Swietego za postac Boza.Rodacy wezcie sie za Biblie,Nowy Testament nie jest taki trudny do zrozumienia,polecam Biblie Tysiaclecia wydanie trzecie.Konrad jest czlowiekiem absolutnie prywatnym a nie zwiazanym z sektami.W Izraelu i w krajach zachodnich chrzescijanstwo biblijne przetrwalo.Wiara w Boga musi miec jakos podstawe a jest nia stale fundament Biblia.Prosze plujacych na mnie wskaznie mi klamstwa biblijnego.Czekam jak na razie to tylko pustoslowie bez pokrycia w faktach.
  0
  zgłoś
 • Zgredek
  2012-03-25 11:18
  Do wpisu z 10.21 - jest osoba pytająca skażona myśleniem rodowym. Czyli jaki ojciec taka córka, jak urodziny ze szlachty znaczy się szlachetny, jak z robola to pewnie głupi, jak miał przodków niemieckich czy ruskich to zn.,że Ruski lub Niemiec. Nie ma czegoś takiego. Wykształcony człowiek, nie wstydzi się swoich korzeni ale to on wybiera drogę, która idzie. Angela Merkel jest wykształcona i wychowana w DDR, gdzie nie poważano kasty kapłańskiej /i słusznie, co udowodnił nam kościół/. Rodziców człowiek sobie nie wybiera. Merkel nie chciała Gauka i wybrała i przeforsowała prezydenta, który musiał ustąpić. Proszę obserwować minę Pani Kanclerz, przy wyborze w Budnestagu i Bundesracie właśnie Gauka. Merkel jest politykiem bez fobii, liczą się dla niej tylko Niemcy i ich interes. Coś czego nie może pojąć PiS, Palikot i nasz zachłanny i zdegenerowany kościół. A ponieważ jest dojrzałą kobieta, to ochroniła Niemcy przed awanturą libijską i na szczęście Donek też się nie dał. Francja już zaczyna płacić za swe awanturnictwo /mordy w Tuluzie, a USA też płaci /np. Word Traed Center - choć sposób zawalenia się budynków był dziwny, ale ich kłopoty finansowe spowodowane są awanturami w świecie/.
  Wracając do pytania, wyraz jej twarzy obecnie i przeforsowanie ustępującego prezydenta, świadczy o jej silnej niechęci do Gauka. Tego nie wiem czy Gauka nie lubi jako człowiek, czy też jako pastora - nie mam czasu na czytanie prasy niemieckiej. No i znajomość języka jest za słaba, aby udało mi się ustalić przyczynę niechęci jej do Gauka. Uszanowała wolę Bundestagu i Bundesratu i zgodziła się na Gauka. I ręczę, że nie będzie montować prowokacji tajnej policji przeciwko niemu - a tak zrobił PIS wobec LPR i Samoobrony. Bo Kanclerz Niemiec reprezentuje interesy i wolę narodu niemieckiego. To coś czego nasi politycy chyba nie wiedzą, że w Polsce istnieje. Wola i interes narodu polskiego. Przy czym to nasz interes jako narodu i Polski winien być odwieczny, a nie grupy będącej u władzy lub właśnie do niej dążący.
  0
  zgłoś
 • !
  2012-03-25 10:38
  świadków jechowy idzie poznac po ich owocach siejących nienawiscią takich jak Konrad Wallenrod

  z jednej strony chwalą się znajomoscią bibli - zewnątrz piękność i mądrosc a w środku jest próchno
  w kościele katolickim widzi drzazgę a w swoim oku ma belkę... Amen
  0
  zgłoś
 • !
  2012-03-25 10:36
  świadków jechowy idzie poznac po ich owocach siejących nienawiscią takich jak Konrad Wallenrod

  z jednej strony chwlą się znajomoscią bibli a zewnątrz piękność i próchno w środku jest próchno
  w kościele katolickim widzi drzazgę a w swoim oku ma belkę... Amen
  0
  zgłoś
 • !
  2012-03-25 10:31
  świadków jechowy idzie poznac po ich owocach siejących nienawiscią takich jak Konrad Wallenrod
  0
  zgłoś
 • proszę o odpowiedz
  2012-03-25 10:27
  Konrad Wallenrod
  ... czy jesteś swiadkiem jechowy bo po twoich komentarzach to widać
  0
  zgłoś
 • ?
  2012-03-25 10:21
  re... Zgredek

  Dlatego Niemcy wybrali Gauka - ewangielika nie powiązanego z mafią katolicką i dali A. Merkel po nosie

  ocjciec Merkel był księdzem ewangielickim to w jaki sposób dali jej po nosie
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama