Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nie żyje Margaret Thatcher. "Kobieta o ustach Marilyn Monroe" ZDJĘCIA

8 kwietnia 2013, 14:30
Do historii przejdzie przede wszystkim jej mowa wygłoszona jeszcze w 1976 roku. "Rosjanie dążą do osiągnięcia światowej dominacji i szybko zdobywają kolejne środki do tego, aby stać się najpotężniejszym narodem, jakiego świat nie widział. Ludzie z sowieckiego "Politbiura" nie muszą się martwić o takie rzeczy jak brak społecznego zaufania. Oni stawiają na hasło "armaty zamiast masła", podczas gdy my stawiamy wszystko przed armatami" - mówiła m.in.
Do historii przejdzie przede wszystkim jej mowa wygłoszona jeszcze w 1976 roku. "Rosjanie dążą do osiągnięcia światowej dominacji i szybko zdobywają kolejne środki do tego, aby stać się najpotężniejszym narodem, jakiego świat nie widział. Ludzie z sowieckiego "Politbiura" nie muszą się martwić o takie rzeczy jak brak społecznego zaufania. Oni stawiają na hasło "armaty zamiast masła", podczas gdy my stawiamy wszystko przed armatami" - mówiła m.in. / AP / SANG TAN
Była premier Wielkiej Brytanii zmarła w wieku 87 lat.
Reklama
Reklama
Tematy:
śmierć premier Margaret Thatcher Wielka Brytania Żelazna Dama
Reklama

Komentarze (34)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • precz z nwo
  2013-04-13 09:26
  Cytat z innego artykulu, no macie swoja "Iron Lady" , tylko dodam ze byla d.d. jak wiedza wiekszosci z was!!
  "Margaret Thatcher, zmarła niedawno była brytyjska premier, w rozmowach z Michaiłem Gorbaczowem w 1989 roku mówiła, że jest pod wrażeniem "odwagi i patriotyzmu" gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Żelazna Dama określała Jaruzelskiego mianem ważnego i uczciwego polityka, który robi dla swojego kraju wszystko, co może."
  0
  zgłoś
 • Srrom_Vaggina_Oddbyt
  2013-04-10 18:58
  Bolek, ten jej sługus ze stoczni, płacze po niej już 5 dzień.
  0
  zgłoś
 • Vaga-Varga-czy-Vagina
  2013-04-10 18:56
  Zdzira brytyska, perwersja na miarę pewnego adolfa.
  Dobrze, że zobaczyła zagładę tego co osiagnęła.
  0
  zgłoś
 • bruno
  2013-04-10 03:58
  Jakze ciesze sie z nadejscia tego dnia. Wreszcie z powierzchni ziemi zniknal kapitalistyczny pomor. Kobieta, ktora dla bogaczy poswiecila zycie dziesiatkow tysiecy rodzin budujac ustroj, ktory teraz wali sie sam.
  KAPITALIZM to jak taczeryzn - zwykla dziwka o ktorym za kilkanascie lat nikt nie powie dobrego slowa.
  Zeszla w koncu z tego padola zdzira odpowiedzialna za los setek tysiecy istnien: patrz Falklandy
  0
  zgłoś
 • gargamel
  2013-04-09 21:48
  Jej rodacy-cytat "Kilka zamaskowanych osób wdrapało się na fasadę kina Ritzy, przekreślając tytuł wyświetlanego tam filmu i umieszczając zamiast niego hasło "Margaret Thatcher's Dead. LOL". Poniżej zawisł również plakat z napisem "The bitch is dead" ("Suka nie żyje"). Na murach pojawiły się też okolicznościowe napisy, w tym "You snatched my milk and our hope" (Odebrałaś nam mleko i nadzieję)."...Nic dodac!
  0
  zgłoś
 • ko
  2013-04-09 16:35
  kaczyńska też miaa usta jak Marylin Monroe i nikt o tym nie pisze
  0
  zgłoś
 • POLAK-emeryut.
  2013-04-08 23:44
  Nie wiele osób zana zasugi tej: PANI PREMIER -,,ŻELAZNA DAMA " :
  Komuna wówczas ISTNIAŁA , a zgniłyyy ZACHÓDDD - to był WRÓGGG!!!
  0
  zgłoś
 • precz z nwo
  2013-04-08 23:37
  http://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k
  Genijalny film dokumentalny!!!
  0
  zgłoś
 • czy ta baba byla cool
  2013-04-08 23:24
  re ~ausfix2013-04-08 22:06
  Czyli nawet jesli sam diabel poparl wtedy Solidarnosc to jest cool bo poparl POLSKE i Solidarnosc?? Poczytaj co wiekszosc jej rodakow a nie premier mowi na jej temat i rzekome zaslugi! Ta pani byla (bo zmarla) tylko jedna "sprezynka w mechanizmie" NWO i Bilderbergow! Niewiedza i obojetnosc wiekszosci z was i tak nie zmienia tego faktu!!
  0
  zgłoś
 • ausfix
  2013-04-08 22:06
  Wiktorku, widac ze mało wiesz o tej pani...Była córką sklepikarza i postawiła na srednią klase, oraz MAŁYCH i SREDNICH przedsiebiorców I bisnessmenów. Wyprowasziła kraj z zapasci i pogoniła skomunizowane związki zawodowe. Mocno poparła Solidarnosc w Polsce, przyczyniajac sie do upadku reżymu Jaruzelskiego...cześć jej pamieci, odszedł wielki polityk !
  0
  zgłoś
 • no more false
  2013-04-08 20:42
  Zgadzam sie z cytatem "- Wypiję za to. Jestem zachwycony (...). To moje 70. urodziny i jeden z najlepszych dni w moim życiu - oświadczył Hopper, komentując śmierć Żelaznej Damy. - Thatcher zrobiła więcej złego dla północno-wschodniej (Anglii) niż ktokolwiek inny. Nie chodzi tylko o kopalnie węgla. Ona postanowiła rozbić związki zawodowe. Zniszczyła przemysł i całe nasze wspólnoty - ciągnął Hopper w rozmowie z francuską agencją. - Wielka Brytania importuje teraz rocznie 40 mln ton węgla. To absolutny skandal - dodał. - Od 1985 roku pracę w Wielkiej Brytanii straciło blisko 230 tys. górników, a konserwatywny rząd Thatcher zamknął 165 kopalni węgla - przypomina AFP.
  -- Nie poleje się tu wiele łez. Nie sądzę nawet, by wielu ludzi oglądało w telewizji pogrzeb (Thatcher), z pewnością będą oglądali piłkę nożną - dodał Hopper." Dajcie juz spokoj,moze tez zawolac do ich bozka-szatana ze ona takze "Santo subito" jak inny polityk i balwochwalca Wojtyla??
  0
  zgłoś
 • adsenior
  2013-04-08 18:40
  Człowiek o wielkiej charyzmie, osoba która wyprowadziła Anglię z głębokiej zapaści politycznej i gospodarczej. WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ JEJ DAĆ PANIE! ps. daj nam Panie takiego polityka!
  1
  zgłoś
 • ~ Gabrysia
  2013-04-08 18:02
  TO KONSERWATYSTKA stara była.Nie było jeszcze tak jak dzisiaj homoseksualnych małżeństw . A trzech biskupów z Londynu przeciwników wyświęcania kobiet na kapłanów , którzy teraz ZA KARE ! przeszli do kościoła rzymskoakatolickiego było jeszcze w kościele anglikańskim. LEPIEJ DLA NIEJ że trafi do urny z mauzoleum w Londynie niż miałaby za całokształt trafić na wygnanie z Anglii gdzieś do Argentyny pod katedre św. Franciszka O - Bergolio .
  0
  zgłoś
 • St.obserwator, wydarzeń politycznych
  2013-04-08 17:56
  Nich spoczywa w Pokoju!
  Odszedł człowiek kobieta, o wyjątkowych umiejętnościach ,swego umysłu. Była powszechnie nazywaną "żelazną Damą " dbająca o swoją ojczyznę , Europę,świat i przeciętnych ludzi..Zwalczała tak zwanych "nierobów" ,którzy się zasiedzieli w miękkich fotelach związków zawodowych i niby w obronie ludu pracującego utwierdzali się w siodłach związkowych . Udało Jej się darmozjadów przepędzić, ( taka jest obecnie potrzeba w PR by z walczyć pseodo Solidarność pana Dudy i ex p. Sniadka ) ,którzy niby walczą o pracownika a sobie szykują wygodne i wysokopłatne apanaże. Demolują jeszcze biedną i mało zasobną polską gospodarkę, opluwają polski Rząd i cały ogromny dorobek III RP.Polksa i polski rząd potrzebuje wsparcia ,by dalej w miarę możliwości ten piękny kraj nad Wisłą się rozwijał , a nie demolować strajkami,bojkotami , to co czynią tak zwani związkowcy wymaga ogólnego potępienie ludzi normalnie myślących.
  Z żalem przyjąłem wiadomość , o śmierci tej wyjątkowej Postaci Europy.. Cześć Jej Pamięci
  1
  zgłoś
 • ewak
  2013-04-08 17:35
  SZKODA, ŻE TUSK NIE JEST TAKI TWARDY JAK TA KOBIETA. TYLKO WTEDY MÓGŁBY PRZEPROWADZIĆ PRAWDZIWE REFORMY Z KORZYŚCIĄ DLA POLSKI.
  0
  zgłoś
 • Kres
  2013-04-08 17:25
  re ~Albert

  NA CIEBIE MENDO POra!
  0
  zgłoś
 • Fakt
  2013-04-08 17:24
  BRAWO 'Duda'

  TRAFNY WPIS! W POlsce mamy JEDYNIE BEZGLOWIE-POmatoly!!!
  0
  zgłoś
 • Duda
  2013-04-08 17:17
  Wielki, mocny polityk. Ta kobieta zatrzymała komunistyczne związki zawodowe górników w Anglii, które doprowadzały kraj do upadku... Szkoda ze nie mamy takiego polityka w w Polsce, który by wiedział jak pogonic...naszych petardowych.oponiarzy !
  1
  zgłoś
 • przydałaby się dzisiaj w PRL-u jak
  2013-04-08 17:03
  nie wiem co.Z solidaruchami na pewno zrobiłaby porządek.
  0
  zgłoś
 • Gwidon Małolepszy
  2013-04-08 17:01
  Ronald, Augusto, teraz Margaret...
  Jak życ ?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama