Reklama
Reklama
Reklama

Lech Wałęsa w Kijowie oddał hołd ofiarom Majdanu. ZDJĘCIA

5 października 2014, 10:31
Lech Wałęsa na Majdanie
Lech Wałęsa na Majdanie / PAP/EPA / SERGEY DOLZHENKO
Lech Wałęsa podczas wizyty w Kijowie oddał hołd ofiarom Majdanu. Wraz z merem ukraińskiej stolicy Witalijem Kliczko, złożył kwiaty pod krzyżem postawionym ku czci Bohaterów Niebiańskiej Sotni.
Reklama
Reklama
Tematy:
Ukraińcy wizyta Lech Wałęsa Witalij Kliczko Kijów Majdan Wałęsa na Majdanie Ukraina
Reklama

Komentarze (62)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • niewierzący nikomu
  2014-10-15 19:29
  do emeryt 45 lat, Nie "uwieże " w to co piszesz.!
  0
  zgłoś
 • bolanda
  2014-10-13 05:55
  WIELKIE Brawa dla Separatystów, Rosji i Mr Putina - Wielkie BRAWA !!!
  0
  zgłoś
 • polano
  2014-10-13 05:52
  Ten BŁAZEN swoją obecnością, KOMPROMITUJE Kliczkę i Ukraińców !!! I bardzo dobrze !!!
  0
  zgłoś
 • do diabla z komunizmem
  2014-10-07 09:40
  I ten cymbal Dostal nagrode Nobla, nie wiem za co, za to ze teraz takie wypowiedzi daje jak Timoszenko i zyczy sobie zeby Atom na Rosje zrzucic. Moim zdaniem jestesmy wszystcy zobowiazani o Pokoj walczyc a nie grozenie innym Panstwom. Nie jestem zwolennikiem Kremla, ale ten idiota posuwa sie za daleko. Walesa nie powinien w takiej sytuacji jaka dzisiaj mamy na swiecie wogole glosu zabierac. Takie wypowiedzi moga do Katastrofy doprowadzic, czego napewno nikt nie chce. Jeszcze jest mala mozliwosc i nadziena naprawic ta cala sytuacje jaka teraz w swiecie panuje ale nie na podstawie wypowiedzi i podjudzania takich Idiotow jak Walesa.
  0
  zgłoś
 • Mark Twain
  2014-10-06 10:47
  Lechu, to bardzo interesujace co powiedziales!
  Ciekawe, co na to lekarze?
  0
  zgłoś
 • adelaide
  2014-10-05 21:51
  -
  Ewa Kopacz na fotelu premiera, to wielkie zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski.

  Nowa premier, jest nieudacznikiem i bankrutem; ma wprawdzie odłożone w gotówce 68 tys. zł oraz kilka tysięcy dolarów i euro, ale tak naprawdę, jest zadłużona po uszy. Wg złożonego oświadczenia, ma aż pięć kredytów na łączną sumę ponad 550 tys. zł. Do spłaty pozostało jej o ok. 100 tys. zł mniej.

  Poza tym, jej majątek, to toyota yaris z 2007 roku (wyceniona na 18,5 tys. zł) oraz skromne mieszkanie
  o powierzchni 43 metrów kwadratowych.


  Nowa premier, ma też szefa doradców, w osobie byłego ministra, Jacka Rostowskiwgo vel Jana Antony Vincent-Rostowskiego, posiadajacego podwójne obywatelstwo a więc zobowiązanego do lojalności wobec co najmniej dwóch państw.

  Co najmniej dwóch, bo oprócz lojalności, wobec Polski i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, być może, jest także zobowiązany do lojalności wobec Federacji Rosyjskiej, gdyż był osobistym doradcą d/s makroekonomicznych, prezydenta Władimira Władimirowicza Putina, za jego pierwszej kadencji, na urzędzie prezydenta FR.


  Jacek Rostowski, były minister finansów, będzie szefem doradców nowej premier. Rostowskiego nie darzy sympatią, nawet prezydent Bronisław Komorowski, który publicznie krytykował wcześniejszy pomysł, aby uczynić go szefem MSZ w rządzie Kopacz. Rostowski był ministrem finansów w latach 2007–2013. W tym czasie zadłużenie Polski zwiększyło się o 357,4 mld zł. Oficjalnie, bo księgowość w Polsce jest "kreatywna" czytaj szachrajska, zakodowana, tajna.

  Licho wie gdzie co je, ile tego je i cyje co je ...

  Donek dobrze wie, dlaczego do Brukseli rejteruje ...

  W tych podwójnych,potrójnych księgach,może Rostowski tylko, co kuma, bo to on zastosował tę "kreatywną" księgowość w finansach państwa, dlatego mimo, że jako skompromitowany, nie mógł być dalej ministrem finansów, to musieli go zrobić szefem doradców aby inny doradca nie zakapował czego z tej fuszerki
  i szwindli do KE, bo dopiero by się sprawa rypła i byłby kryzys - większy niż w Grecji bo my już niczego ani wysp jak Grecja do sprzedania nie mamy !

  Tylko Rostowski, może wie ile kasy wsiąkło, bo on z ZUS-u i z OFE naszą kasę brał, na te i inne szwindle i w ZUS-ie te długi schował, zadłużając ZUS, na biliony a zganiając wsio na mały przyrost naturalny, starzenie się społeczeństwa, bezrobocie, na to że jakoby renciści wyłudzają nienależne świadczenia, udając chorych etc.


  Ze względu choćby na powyższe fakty, niektórzy twierdzą, że Polska robi z siebie pośmiewisko i nie dba
  o własne bezpieczeństwo.


  Albowiem, na czele rządu stoi kobieta, której małżeństwo się rozpadło, która z finansowego, ba ze zwykłego, ludzkiego, punktu widzenia jest całkowitym nieudacznikiem. Jest zadłużona po uszy. W sytuacji, gdyby za rok straciła mandat poselski i nie znalazła pracy lub musiała pracować, jak miliony Polek, za tysiąc parę złotych, to za niespłacanie kredytu, komornik zabrał by jej mieszkanie, a ona sama, została by, z wciąż potężnym długiem ...

  Jak by tego było mało, sprawując urząd szefa rządu, ma za szefa swoich doradców, wielopaństwowca, który, Bóg tylko wie, komu tak naprawdę służy, który, sprawując urząd ministra finansów, przyczynił się do zwielokrotnienia zadłużenia Polski,na biliony zł.

  Coś takiego, nie mogłoby się zdarzyć w żadnym, innym, cywilizowanym kraju.

  W żadnym innym państwie, osoba o takim statusie rodzinnym i tak zadłużona, nie mogła by, sprawować urzędu szefa rządu a osoba, zobowiązana do lojalności wobec kilku państw, nie mogłaby sprawować funkcji ministra czy szefa doradów premiera rządu.

  WSZYSTKO TO, SĄ ARGUMENTY MERYTORYCZNE.

  W KAŻDYM, CYWILIZOWANYM, LICZĄCYM SIĘ PAŃSTWIE, NA ŚWIECIE, TAKIE ARGUMENTY UNIEMOŻLIWIAJĄ KANDYDATOWI, SKUTECZNE UBIEGANIE SIĘ O FOTEL PREMIERA, MINISTRA ETC. ZE WZGLĘDU NA PRAWDOPODOBIEŃSTWO ZARZUTÓW, O PODATNOŚĆ NA KORUPCJĘ, ORAZ MOŻLIWOŚĆ INWIGILACJI, PENETRACJI, SZANTAŻU ETC. PRZEZ OBCE SŁUŻBY ETC. CO JEST SZCZEGÓLNIE GROŹNE W SYTUACJACH ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA ...
  0
  zgłoś
 • oto i fakt
  2014-10-05 21:30
  Smiechu warte ale NIE w wydaniu T.Drozdy!!!
  0
  zgłoś
 • Alina
  2014-10-05 21:08
  Ten ku...s Pojechal czosnek tam sadzie Ukraincy goncie tych jewreji
  0
  zgłoś
 • MONDRE LÓDZIE
  2014-10-05 21:06
  Doctor honoris causa na pewno wie czym sie rózni komuna od socjalizmu.i dlatego .
  0
  zgłoś
 • ukrainiec
  2014-10-05 20:41
  co jest napisane na tej szarfie ???
  0
  zgłoś
 • iamm
  2014-10-05 20:38
  Dlaczego tu tyle chamstwa? Dlaczego analfabeci i prostacy maja dostep do klawiatury?
  0
  zgłoś
 • Komornik
  2014-10-05 20:12
  Lechu za ile sprzedaz Ukraine. Jak za 30% wartosci to juz nie będziesz mędrcem tylko geniuszem tej epoki.
  0
  zgłoś
 • Wolyn 43-46
  2014-10-05 19:04
  q-wa

  q-wie

  lba

  nie urwie
  0
  zgłoś
 • Troll
  2014-10-05 18:29
  Uwaga na kolesia o nicku adelaide,i na taczki z nim.To kapusie z Rakowieckiej. Zwykli prowokatorzy piszący za kase i budzac strach nie przed banderowcami ale separatystami rosyjskimi.juz po sposobie pisania widac że goście uzywają prymitywnych technik socjotechnicznychalbo to ta sama osoba.
  0
  zgłoś
 • dana
  2014-10-05 18:12
  hahaha bolek slucha banderowca ale i tak nic nie rozumie tepak
  0
  zgłoś
 • GoldmanSachs
  2014-10-05 18:01
  Bolek napromieniowany jak stodoła. Nieźle ciągnie wieczorami. Ryj mu się czerwony od gorzały zrobił, widać wątroba powoli siada. Taka była niezla wódka polska z Lwowa "Baczeski' , Bolek winien uczcić tę firmę i kilka flaszek obalić z Doktorem od mordobicia nijakim Kliczko , ale nie 'baczeski na kosciach' ,bo wtedy patrzenie straci, a nawet oślepnie. Bolek też doktor , ale sam nie wie za jakiego się podawać , bo ma 40 doktoratów. Taki mądry ten nasz Bolek, a jeszcze do tego komunizm sam obalił, tym nieprzeciętnym swoim chłodnym realizmem, który zadziwia i jeszcze niejednego zadziwiać będzie. Ciekawe czy Dr Kliczko jak in Gołotę też nasz Pershing z Pruszkowa finansował ?
  0
  zgłoś
 • sztacheta
  2014-10-05 17:33
  WODZU PROWADŹ
  0
  zgłoś
 • bolek
  2014-10-05 17:27
  k hołd iedy szwędało oddałeś poległym na Wołyniu
  0
  zgłoś
 • POmroczność jasna
  2014-10-05 17:26
  A ile Bolek dostał za ten występ ?
  A może nie przemawiał ?
  0
  zgłoś
 • BASIOR
  2014-10-05 17:20
  co ten kretyn tam robi jego miejsce przy Putinie
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama