Dziennik Gazeta Prawana logo

Działacz PiS o PO: "Będą mieli do gadania tyle co żyd w gettcie"

1 września 2015, 15:11
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Przeprosiny
Przeprosiny/Facebook
"Po wyborach w październiku, będą mieli do gadania tyle co żyd w gettcie" - napisał we wpisie internetowym działacz Prawa i Sprawiedliwości. Szybko wpis usunął i przeprosił, ale niesmak pozostał.

Społeczny Komitet Odbudowy Mostu w Tczewie opublikował w niedzielę na swoim fanpage'u wpis dotyczący obietnic Ewy Kopacz o wsparciu remontu konstrukcji. W ten sam dzień pod wpisem pojawił się bulwersującej treści komentarz Zenona Żyndy, członka Zarządu Powiatu Tczewskiego z Prawa i Sprawiedliwości. Brzmiał: "Po wyborach w październiku, będą mieli do gadania tyle co żyd w gettcie".

Zenon Żynda, szef struktur powiatowych PiS w Tczewie, były kandydat tej partii do Europarlamentu i na prezydenta miasta, najpierw sprawy nie komentował - pisze "Dziennik Bałtycki". Potem jednak, jak wskazuje najnowszy wpis, przeprosił za swoje słowa.

Sprawy nie chciał również skomentować starosta tczewski Tadeusz Dzwonkowski, również członek PiS. powiedział.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Dziennik Bałtycki
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj