Dziennik Gazeta Prawana logo

Sensacja. Duda wygrywa pierwszą turę, Kukiz ponad 20 procent. RELACJA NA ŻYWO

10 maja 2015, 19:59
Ten tekst przeczytasz w
Wybory prezydenckie 2015
Wybory prezydenckie 2015/PAP
Andrzej Duda - 34,8 proc., Bronisław Komorowski - 32,2 proc., a Paweł Kukiz - 20,3 proc., wynika z pierwszego sondażu opublikowanego po zamknięciu lokali wyborczych. O godz. 21 zakończyło się głosowanie w wyborach prezydenckich 2015.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj