Kobieta została odnaleziona w samochodzie porzuconym na skraju jednej z wsi w gminie Brąszewice.

Reklama

Według relacji policji, mężczyzna pozostawił kobietę w aucie, a sam "oddalił się w nieznanym kierunku". Porwana skontaktowała się za pomocą telefonu komórkowego z rodziną, która o wszystkim powiadomiła funkcjonariuszy. Po pewnym czasie zatrzymano poszukiwanego mężczyznę.

32-letnia Ewelina O. została uprowadzona po północy z Alei Grunwaldzkiej w Sieradzu. Kiedy kobieta, która jest mieszkanką Kliczkowa Małego koło Sieradza, wyszła z pracy, na parkingu czekał na nią mąż, z którym jest w separacji. Mężczyzna pod pretekstem podpisania jakiegoś dokumentu zaprosił ją do ich samochodu lancia libra.

"Gdy kobieta chciała wysiąść z samochodu mąż jej nie pozwolił, doszło do szarpaniny. Gdy udało się jej w końcu wydostać z auta, jej mąż mimo interwencji kolegi kobiety, siłą wciągnął ją do samochodu. Auto odjechało w kierunku pobliskiego osiedla mieszkaniowego" - relacjonuje rzecznik sieradzkiej policji Paweł Chojnowski.

We wrześniu tego roku 32-latka złożyła zawiadomienie, że mąż znęca się nad nią. Po przedstawieniu zarzutów prokurator zastosował wobec 45-letniego męża dozór policji oraz wydał zakazu zbliżania się do żony.