W sobotę pochmurno z przejaśnieniami. Opady śniegu, od zachodu kraju przechodzące w opady o charakterze przelotnym. Na północy i północnym wschodzie przejściowo opady będą dość intensywne. Temp. maks. od -4 do -2 st. a na południu, miejscami w centrum i na Wybrzeżu do -1 st. Wiatr umiarkowany, na północy i zachodzie kraju dość silny i porywisty, w porywach do 55 km/h, a na Wybrzeżu Zachodnim i wysoko w górach od 70 do 90 km/h, południowo-zachodni i zachodni, na Wybrzeżu Zachodnim skręcający na północno-zachodni i północny. Zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady śniegu, głównie o charakterze przelotnym, od południowego zachodu kraju stopniowo zanikające. Temp. min. od -19 st. w kotlinach sudeckich, -12 st. na północy i od -10 do -7 st. na pozostałym obszarze. Wiatr słaby, na zachodzie kraju umiarkowany południowo-zachodni i zachodni, na Wybrzeżu Zachodnim jeszcze dość silny, porywisty, do 55 km/h, północno-zachodni, może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na Nizinie Szczecińskiej przelotne opady śniegu, a na południowym wschodzie i wschodzie kraju opady śniegu, na Podkarpaciu dość intensywne. Temp. maks. od -8 do -6 st. na wschodzie, -4 st. w centrum, tylko na Wybrzeżu od -2 do -1 st. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-zachodni, tylko na południowym wschodzie wschodni i północno-wschodni.

W sobotę w Warszawie zachmurzenie całkowite, w ciągu dnia występować będą okresami opady śniegu. Temp. maks. około -1 st., w niektórych dzielnicach w pierwszej połowie dnia może wynieść 0 st., a nawet nieco powyżej. Wiatr umiarkowany, początkowo może być jeszcze dość silny oraz powodować zawieje i zamiecie śnieżne, południowo-zachodni.

W nocy z soboty na niedzielę w stolicy zachmurzenie duże z przejaśnieniami, możliwe większe przejaśnienia. Okresami słabe opady śniegu. Temp. min. ok. -8 -7 st., w razie dłużej utrzymującego się rozpogodzenia może spaść nad ranem do -10 st. Wiatr przeważnie słaby, z południowego zachodu.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na ogół nie powinno padać. Temp. maks. ok. -6 st. Wiatr słaby, przeważnie z zachodu i południowego-zachodu.