Inne
Reklama

Wszystkim, którym powinęła się noga na maturze i będą podchodzili do egzaminu poprawkowego, DSW daje dodatkową szansę na sprawdzenie swojej wiedzy u specjalistów.

"Porażka w tym wypadku może oznaczać bodziec motywacyjny do dalszej pracy. Ci uczniowie są bogatsi o doświadczenie. Warto więc ich wspierać, bo mimo niepowodzenia nie poddają się i koncentrują się pracy i działaniu" - wyjaśnia psycholog Anna Cieślik. Na Dolnym Śląsku do egzaminu poprawkowego przystąpi prawie 3400 uczniów.

Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy oraz lektorzy. Konsultacje będą trwały dwie godziny dziennie - od 11 do 13.00.

DSW zaprasza na:

poniedziałek (18.08) – konwersacje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego

wtorek (19.08) - konsultacje z fizyki

środa (20.08) - konsultacje z WOS

czwartek (21.08) - konsultacje z języka polskiego

piątek (22.08) - konsultacje z historii

Koszt uczestnictwa w konsultacjach wynosi 10 zł, płatne w dniu zajęć. Zebrane pieniądze uczelnia przekaże na cel charytatywny – rehabilitację chłopca, który uległ poważnemu wypadkowi i wciąż walczy o życie.

Zajęcia będą odbywały się w budynku Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55. Zapisy prowadzone są do 14 sierpnia – email: Magdalena.dyderska.grzech@dswe.pl . Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Widepsav