Dziennik Gazeta Prawana logo

Zobacz, jak geje wymuszą homo małżeństwa

16 czerwca 2009, 16:43
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Zobacz, jak geje wymuszą homo małżeństwa
Inne
Nie cichną emocje po sobotniej Paradzie Równości w Warszawie. Redakcja telewizji internetowej Fronda dotarła do materiału, w którym znany działacz gejowski Krystian Legierski radzi jak legalizować związki partnerskie. Czy metoda doprowadzi tylnymi drzwiami do wprowadzenia małżeństw homoseksualnych w Polsce ?

Redaktorzy Fronda TV wybrali się na Paradę Równości. W materiale filmowym prezentują m.in. hasła namawiające do poszanowania praw mniejszości seksualnych: "Prawa gejów, to prawa człowieka". Prezentują też opinię prof. Joanny Senyszyn "".

O wiele ciekawszy jest jednak fragment wypowiedzi Krystiana Legierskiego, działacza ruchu LGBT, właściciela nieistniejącego klubu Le Madame. "Jestem zdecydowanym zwolennikiem tego, żeby wszyscy ci którzy zawarli związki partnerskie bądź małżeńskie poza granicami Polski, prowokowali rozmaite wydarzenia, które następnie mogłyby znaleźć swój finał przed trybunałem w Luksemburgu" - mówi Legierski i wyjaśnia, że zawartych w innych krajach. "Tą metodą faktów dokonanych będziemy tworzyć rzeczywistość. " - mówi Legierski.

p

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj