Dwaj 25-latkowie z Poznania do końca życia posiedzą za kratami. Sąd nie miał litości. Brutalnie zgwałcili i zamordowali 21-letnią kobietę. "Ich czyn był okrutny, agresywny, zadał ból i cierpienie" - grzmiał sędzia.
Ofiara była dziewczyną brata jednego z morderców. W czerwcu 2002 roku w miejscowości Wysoka (Wielkopolska) Robert M. i Krzysztof M. spotkali Agatę S. podczas spaceru, zaproponowali, że przewiozą ją samochodem. Wywieźli ją na polną drogę, pobili, kilkakrotnie zgwałcili, kopali po twarzy, brzuchu i w końcu udusili.
Zbrodniarze wpadli dzięki świadkom, którzy widzieli ich razem z dziewczyną. Na początku obaj przyznali się do zabójstwa, jednak potem obwiniali się nawzajem.
Wyrok nie jest prawomocny. Obrońcy skazanych mogą jeszcze złożyć apelację.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|