Rozpędzony tramwaj uderzył w śmieciarkę MPO w Łodzi, wypadł z torów i wgniótł samochód w ogrodzenie. Do szpitali trafiły cztery osoby - w tym motorniczy. Dwóch pasażerów lekarze opatrzyli na miejscu.
Na szczęście nie jest zagrożone życie żadnego z rannych.
Jak podała Katarzyna Zdanowska z łódzkiej policji, tramwaj linii nr 5 zderzył się ze śmieciarką przed południem, w pobliżu skrzyżowania ulicy Limanowskiego i alei Włókniarzy.
31-letni kierowca MPO i 48-letni motorniczy byli trzeźwi. Policja sprawdza, który z nich jest winny wypadku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|