Pięciu gimnazjalistom z Gdańska, którzy są oskarżani o molestowanie 14-letniej Ani, grozi poprawczak. Tak zdecydował dziś sąd rodzinny w tym mieście.
Sąd miał trzy wyjścia. Mógł umorzyć postępowanie, dać chłopcom kuratora albo wszcząć postępowanie karne. Zdecydował się na to ostatnie. Pięciu gimnazjalistów, którzy mieli molestować koleżankę z klasy, 14-letnią Anię, może teraz trafić do poprawczaka. Pierwsza rozprawa - 17 maja.
Ania, uczennica II klasy gimnazjum, nie zniosła upokorzenia. Koledzy rozebrali ją na lekcji, dotykali, a wszystko sfilmowali komórką. Dziewczynka wróciła do domu i powiesiła się na skakance.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|