Spokojne niedzielne popołudnie przebił trzask i huk. We Wrocławiu zderzyły się dwa samochody osobowe. Uderzenie było tak silne, że jedno z aut wpadło na chodnik. Cztery osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Nie wiadomo, czy kierowcy byli trzeźwi.
Samochody zderzyły się ok. godz. 16 na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Bardzkiej. Kierowca nissana prawdopodobnie zajechał drogę fordowi, który odbił się od niego i wpadł na chodnik. Cztery osoby przewieziono do szpitala.
Telewizja TVP3 podaje, że ofiary stały na przystanku. Ale policjanci tego nie potwierdzają.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|