Dziennik Gazeta Prawana logo

W Wielkopolsce szukają dwóch nastolatek

13 października 2007, 16:09
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Dwie nastolatki zaginęły w czerwcu. Nie wiadomo dlaczego rodziny zgłosiły to dopiero teraz. Poznańscy policjanci szukają dwóch dziewcząt - 18-letniej Magdaleny i 15-letniej Justyny.

Magda wyszła z domu 13 czerwca rano i do tej pory nie wróciła. Dziewczyna ma około 165 cm, jest szczupła, ma długie, proste włosy ciemny i brązowe oczy.

Justynę ostatni raz widziano 4 czerwca wieczorem przy ulicy Nad Wierzbakiem. Nie wiadomo co się z nią dzieje. 15-latka ma około 158 cm, jest szczupła, włosy ciemny blond i lekko kręcone, oczy zielone. W dniu zaginięcia była ubrana w niebieskie spodnie jeansowe, brązową bluzę sportową zakładaną przez głowę, sportowe buty, ciemne z wstawkami koloru złotego.

Osoby, które mogą udzielić informacji o zaginionych są proszone o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Jeżyce ul. Kochanowskiego lub o telefon pod numery: 997 i 061 841 22 11.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj