Dziennik Gazeta Prawana logo

Walka z ACTA. Siedziba PO obrzucona kamieniami

26 stycznia 2012, 18:37
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Groźne sceny podczas demonstracji w Poznaniu przeciw ACTA. Tłum obrzucił kamieniami siedzibę Platformy Obywatelskiej. Sytuacja jednak zaczęła się uspokajać.

W stronę siedziby PO w Poznaniu poleciały kamienie - donosi gazeta.pl. W pogotowiu jest policja, która dysponuje armatkami wodnymi. Tłum zaczął jednak się uspokajać, a większość skanduje "pokojowa demonstracja".

Podobne wypadki miały wczoraj miejsce w Kielcach. Poturbowano policjanta i uszkodzono kilka samochodów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło gazeta.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj