Dziennik Gazeta Prawana logo

Klich zadowolony: Nie da się pracować w takim środowisku

9 lutego 2012, 11:15
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Edmund Klich, odwołany ze stanowiska szefa Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, nie kryje swojego zadowolenia z takiej decyzji. Dodał, że i tak miał zamiar zrezygnować z tej funkcji.

- powiedział Klich dziennikarzom i odmówił dalszych komentarzy.

>>>Klamka zapała. Klich odwołany!

Minister transportu Sławomir Nowak odwołał Klicha na wniosek komisji, przyjęty bezwzględną większością głosów. Taki wniosek komisja przegłosowała w ubiegłą środę. Decyzja Nowaka oznacza, że Klich nie tylko przestanie być przewodniczącym komisji, ale i nie będzie już w niej zasiadać.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj