Historia śmierci małej Madzi z Sosnowca i medialna telenowela, która towarzyszy wyjaśnianiu tej sprawy, wciąż przykuwa uwagę społeczeństwa. Katarzyną W. i jej mężem interesują się nie tylko tabloidy. Matka tragicznie zmarłej dziewczynki doczekała się książki o swoim życiu. "Wybaczcie mi" w maju trafi do księgarni.

Reklama

Na stronie sieci Empik można już znaleźć zapowiedź książki o Katarzynie W. (...) Co teraz myśli? Jak chce żyć dalej? Czego żałuje? Ta książka nie jest próbą wyjaśnienia, co stało się 24 stycznia, w dniu śmierci małej Madzi. To raczej próba spojrzenia w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonywająco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył - zapowiada książkę pt. "Wybaczcie mi" Empik.

Książka to wynik rozmów z Katarzyną W., z jej mężem Bartkiem, teściową, znajomymi, nauczycielkami ze szkoły, a także księżmi z zakonu w którym służyła. Wyłania się z nich obraz dziewczyny wyjątkowo skrytej w sobie, ale też bardzo inteligentnej i niezwykle silnej psychicznie. Takiej, o której trudno zapomnieć - zachęcają wydawcy.

Bohaterka książki od soboty przebywa na oddziale psychiatrycznym jednego z sosnowieckich szpitali.