Dziennik Gazeta Prawana logo

CBA weszło do ministerstwa i trzech firm

11 września 2012, 13:47
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
CBA
CBA weszło do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i trzech firm/Newspix
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczają dokumentację w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i trzech prywatnych warszawskich firmach. Zatrzymany został jeden z urzędników resortu.

- powiedział rzecznik Biura Jacek Dobrzyński.

Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy wynika, że zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Będzie doprowadzony do prokuratury.

CBA nie ujawnia, czego dotyczy sprawa.

- powiedział rzecznik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Piotr Popa.

Z informacji RMF FM wynika, że sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym. - podano na stronie internetowej radia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj