- Mgły będą ograniczały widoczność do 100 metrów. Na południu będą to mgły osadzające szadź, a więc może być ślisko - mówi synoptyk. Temperatura minimalna w nocy od -5 na południowym wschodzie od -3 do -1 w głębi kraju. Najcieplej na wybrzeżu; 2-4 stopnie powyżej zera. 

W środę będzie słonecznie. Jedynie na południu i zachodzie rano będą utrzymywać się mgły, lokalnie gęste. Po południu na Nizinie Szczecińskiej możliwy jest słaby deszcz. Najwyższa temperatura w ciągu dnia od 6-8 stopni w Małopolsce, 9 stopni na Suwalszczyźnie, 11 w głębi kraju. Najcieplej 12 stopni będzie na wybrzeżu, Pomorzu i Dolnym Śląsku.

W nocy ze środy na czwartek na Pomorzu i wybrzeżu wystąpią słabe opady deszczu. - Na pozostałym obszarze kraju znowu mogą tworzyć się mgły lokalnie gęste i ograniczające widoczność do 200 metrów. W czwartek przybędzie chmur - mówi synoptyk. 

W pasie od Dolnego Śląska i Wielkopolski przez Centrum po Mazury i Podlasie można spodziewać się słabych opadów deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 7 do 9 stopni w pasie, gdzie będą słabe opady deszczu. Do 12 stopni na wybrzeżu i lokalnie w części południowo wschodniej kraju. 

We Wszystkich Świętych nadal sporo mgieł, które mogą ograniczać widoczność. Więcej słońca będzie dopiero w niedzielę.

CZYTAJ TAKŻE: Jak wzmocnić ciało jesienią? Oto naturalne metody! >>>