Dziennik Gazeta Prawana logo

Prognoza pogody na święta. Wiosny nie będzie

5 kwietnia 2015, 11:20
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Wiosenny deszcz
Wiosenny deszcz/Shutterstock
Deszcz, śnieg, zimno i ciemne chmury na niebie - oto prognoza pogody na niedzielę i poniedziałek. Wiosna na razie z Polski zniknęła. Kiedy wróci? Meteorolodzy uspokajają, że już niedługo pogoda się poprawi.

Idąc do kościoła czy cmentarz, pamiętajmy o ciepłej kurtce i parasolu. Jak mówi dyżurny synoptyk Instytytu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Małgorzata Tomczuk, dziś niemal w całym kraju będzie pochmurno i deszczowo. Tylko na zachodzie może się pojawić więcej przejaśnień.

Synoptycy spodziewają się przelotnych opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatury od 4 stopni Celsjusza na wschodzie do 7-8 na zachodzie Polski. Podobna aura utrzyma się też w lany poniedziałek. Poprawy pogody możemy się natomiast spodziewać najwcześniej w drugiej połowie tygodnia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj