- Kocham ją jak stąd do kosmosu. Bo kosmos nigdy się nie kończy - mówi Asia o swojej mamie w rozmowie z TVN24. Dziewczynka postanowiła zorganizować kiermasz, w czasie którego będzie sprzedawać losy po 1,2 i 5 zł; dla uczestników loterii przygotowała zabawki - jak podkreśla, nie tylko dla dziewczynek, artykuły szkolne, ubrania oraz buty. "Zachęcam do zakupów i pomocy" - napisała dziewczynka. Ogłoszenia przykleiła na drzwiach w kilku sąsiednich budynkach, m.in. na bloku nr 82, a także na garażach.

Reklama

Reakcja jest niesamowita. Zdjęcie ogłoszenia zamieszczone na Facebooku na stronie grupy osiedla Piątkowo zostało udostępnione kilkaset razy. Kolejne firmy zgłaszają chęć przekazania fantów na loterię, poznaniacy deklarują, że stawią się na osiedlu Batorego w sobotę, by wesprzeć rodzinę Asi.

Kiermasz odbędzie się w sobotę 3 września o godzinie 11 na Osiedlu Batorego 82, na tarasie przy klatce A, lub w razie deszczu, wewnątrz klatki J - tak zapowiedziała Asia.

Facebook

W pomoc dla mamy Asi włączyli się użytkownicy serwisu Wykop.pl, którzy zbierają już bardzo konkretne deklaracje od potencjalnych darczyńców. Więcej informacji TUTAJ >>>