Druga edycja Fit Life Expo, której Arnold Schwarzenegger będzie honorowym gościem, odbędzie się w dniach 6-7 października w MCK oraz w Spodku.

Reklama

Rok temu, przy okazji pierwszej edycji imprezy, odbyły się prestiżowe zawody kulturystyczne z cyklu IFBB Diamond Cup, a także rywalizacja najsilniejszych ludzi na świecie pod szyldem Arnold Pro Strongman World Series - przypomina "Gazeta Wyborcza". Jednocześnie odbywały się targi z odzieżą i sprzętem sportowym, odżywkami i suplementami oraz produktami branż fitness i wellness.

Arnold Schwarzenegger ma 71 lat i pochodzi z Austrii. Karierę rozpoczął od zawodów kulturystycznych, aż siedem razy zdobył prestiżowy tytuł Mr Olympia. Imponujące warunki fizyczne pozwoliły mu szybko przebić się w Hollywood. Filmy z jego udziałem, takie jak "Conan Barbarzyńca", "Terminator", "Commando", "Predator" czy "Pamięć absolutna", to dziś absolutny kanon kina akcji. W latach 2003-2011 Schwarzenegger zasiadał na fotelu gubernatora Kalifornii z ramienia republikanów. Obecnie jest zagorzałym krytykiem Donalda Trumpa.
Reklama