Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Badoo.

Media
Reklama

Jak opisują go pracownicy schroniska w Celestynowie?

Badoo to ok. 8 miesięczny podrostek. Jest drobny, wiotki, chłopięcy. Bardzo wesoły i radosny. Przyjechał do nas wraz ze swoim bratem, odłowiony spod sklepu, gdzie ich wspaniałomyślny właściciel beztrosko wyrzucił. Bo pewnie ktoś przygarnie... Tak zamiast u boku super ludzi wylądował w schronisku. Nie bardzo rozumie, co tu się dzieje i dlaczego wszyscy tak tu krzyczą. Każdy boks skrywa psi dramat, złamane serce i samotność. Jest bezpieczny i ma co jeść, ale do domu stąd daleko... Badoo waży ok 12 kg. Już nie urośnie. Nabierze jeszcze troszkę masy. Nie ma w nim agresji ani złości. Jest dziecięca ufność i radość życia. Musimy szybko znaleźć mu domek, nim to wszystko zabije schroniskowa rutyna.

Reklama

Jeśli Badoo skradł wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU

psav linki wyróżnione