Dziennik Gazeta Prawana logo

Prof. Simon: Liczba zakażeń po tym, jak dzieci wrócą do szkoły, może wzrosnąć [WIDEO]

1 września 2020, 15:50
[aktualizacja 1 września 2020, 15:50]
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Krzysztof Simon
<p>Wrocław, 23.03.2020. Koronawirus w Polsce. Ordynator oddziału zakaźnego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu prof. Krzysztof Simon podczas konferencji prasowej pod placówką, 23 bm. (kf) PAP/Maciej Kulczyński</p>/PAP Archiwalny
Przyjmujemy mniej ciężkich przypadków zakażenia koronawirusem, zgłasza się wiele młodych osób z drobnymi objawami, których nie trzeba hospitalizować – mówił w rozmowie z "Wirtualną Polską” prof. Krzysztof Simon. Liczba zakażeń po tym, jak dzieci wrócą do szkoły może jednak wzrosnąć - dodał.

mówił w "WP" prof. Krzysztof Simon- dodał.

- tłumaczy prof. Simon.

Wirusolog komentuje też przypadki śmiertelne z powodu COVID-19. - komentował przypadki śmiertelne koronawirusa prof. Simon.

Wirusolog ocenił też, że przez powrót dzieci do szkół, liczba nowych przypadków zakażeń koronawirusem może wzrosnąć.

mówił prof. Simon

dodał.

- tłumaczył prof. Simon.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Wirtualna Polska
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj