Nienawidzę tego typu protestów, nie akceptuję wyrzucania jedzenia ani wleczenia ze sobą zwierząt czy trupów zwierząt (ciało tej biednej świni). Fatalnie - napisała Gozdyra.

Reklama

Jej wpis dotyczył protestu, jaki Agrounia zorganizowała w sobotę wieczorem. Na Żoliborzu niedaleko domu Jarosława Kaczyńskiego rolnicy rozrzucili jaja, kapustę, ziemniaki. Na ulicy leżała też martwa świnia.

A ja nienawidzę tego, że niektórzy nie chcą widzieć tego czego nie widać z ich perspektywy. Nie widzicie dramatu, który odgrywa się u producentów żywności?? - odpowiedział Michał Kolodziejczak.

Dziennikarka ponownie odpowiedziała na wpis szefa Agrounii.

Reklama

Moja perspektywa jest taka: wychowała mnie babcia, która całowała chleb, gdy upadł na ziemię. Bo szacunek, bo głód w czasie wojny. Więc proszę wymyślić inną formę protestu, gdzie nie będzie się marnować żywności ani wlec trupów zwierząt - napisała.

"Hulanka bezmyślności"

A ja nienawidzę tego, że niektórzy nie chcą widzieć tego czego nie widać z ich perspektywy. Nie widzicie dramatu, który odgrywa się u producentów żywności?? - napisał szef Agrounii.

Akcja rolników nie spodobała się również internautom. Na forach mieszkańców warszawskiego Żoliborza pojawiły się wpisy podobne do tego, jaki zamieściła Gozdyra.

Szkoda jedzenia. Można było zrobić coś bardziej pożytecznego - napisała jedna z internautek.

To jest realne zło! Adresatów taka akcja nie poruszy, a są rodziny w Polsce, dla których kilka takich jajek, kapusta i ziemniaki byłyby prawdziwym dobrem. Hulanka bezmyślności! - napisał kolejny.