Dziennik Gazeta Prawana logo

Śmierć młodej kobiety w Inowrocławiu. "Ciało odnaleziono przy pustostanie"

19 października 2022, 14:56
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Policjant policja napis
<p>Napis na kurtce policyjnej</p>/dziennik.pl
Ciało młodej kobiety zostało odnalezione przy pustostanie przy ul. Długiej w Inowrocławiu. Według portalu rmf24.pl to poszukiwana od niedzieli 13-letnia Nadia. Zatrzymany został 18-latek.

Ze strony policji zaraz po odnalezieniu zwłok, został usunięty komunikat o poszukiwaniach 13-letniej Nadii.

Prokuratura w Inowrocławiu potwierdza: Znaleziono zwłoki młodej kobiety

Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu również potwierdziła, że w środę zostały znalezione zwłoki młodej kobiety. Nadia ostatni raz była widziana w niedzielę, gdy około południa wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem i białym obrysem postaci Myszki Mickey. 13-latkę szukała policja oraz organizacja SOS Zaginięcia. 13-latki szukał też ojciec, który zamieścił na profilu społecznościowym apel z pomocą w odnalezieniu córki.

O tragicznym finale poszukiwań pierwszy poinformował portal rmf24.pl. Według ustaleń portalu do sprawy policjanci zatrzymali do sprawy 18-latka.

Autorzy: Marta Stańczyk, Bartłomiej Figaj

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
oprac. Paweł Auguff

Warszawiak z wyboru. Do stolicy przyjechał z Pomorza. Studiował polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. W „Dzienniku” od października 2022 roku, wcześniej pracował w Polskiej Agencji Prasowej. Interesuje się polityką i sportem. Lubi chodzić na demonstrację i uliczne protesty. Rzadziej, niestety, można go spotkać w teatrze. Wolne chwile spędza słuchając rapu. Najczęściej napisanego cyrylicą. Prywatnie fan Chelsea Londyn. Ta miłość w tym roku osiągnęła pełnoletność.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora"Financial Times": Na świecie toczy się coraz więcej konfliktów zbrojnych »
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj