>>>Zobacz galerię zdjęć

Reklama

Marcin Pastrnak, zdobywca wcześniejszego tytułu "Mistera Beskidów", pokonał siedmiu rywali z całego kraju i został mianowany najprzystojniejszym mężczyzną w konkursie Mister Polski. Furrorę zrobił jednak nie tylko wśród pań z jury, ale też wśród publiczności i internautów - został też Misterem Publiczności, Internetu, Klasyki i Elegancji.

Przystojniak z policji lubi polską kuchnię, wieczorami chodzi na siłownię i biega. Mieszka w Andrychowie koło Wadowic, na co dzień studiuje pedagogikę. Od czterech lat jest policjantem Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

To jednak nie koniec przygody 25-latka ze światem mody. Tytuł Mistera Polski kwalifikuje go do konkursu na najprzystojniejszego mężczyznę świata. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się konkurs Mister World, ale wiadomo, że zorganizuje go znana w świecie mody Julia Morley.

Uwaga! Przystojniak jest wolny i czeka na wymarzoną kobietę. Zawalczyć o jego serce można już w ten weekend w Zakopanem - będzie ochraniał i patrolował odbywający się tam konkurs skoków.