Lokalny portal leczyca.naszemiasto.pl poinformował o znalezieniu zwłok 63-letniej kobiety. Ciało odkryto pod koniec lutego.
Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, denatka mieszkała sama. - Ciało 63-letniej kobiety znaleziono w miejscu jej zamieszkania. parterowy dom w gminie Witonia, w którym zamieszkiwała samotnie - mówił Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.
Uraz głowy doprowadził do śmierci kobiety
- Stwierdzono rozległy uraz głowy i to on doprowadził do śmierci. Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi łęczycka prokuratura - powiedział rzecznik.
Dodał, że dotychczas nie udało się ustalić sprawcy. - Czynności trwają - zakończył.
Redaktorka portalu Dziennik.pl. Kilka lat spędziła w tvn24.pl, wcześniej współpracowała między innymi z Newsweekiem i Galą. Kocha koty, fantastykę i - jak na rodowitą Wielkopolankę przystało - pyry w każdej postaci. W wolnych chwilach spaceruje po lesie, zaczytuje się w mitologii słowiańskiej i rozpieszcza swoje dwie kocie podopieczne - Chrupkę i Melisę.