Zwłoki kobiety znajdowały się w zaroślach przy ulicy Lubelskiej. Jej tożsamość do tej pory nie została ustalona. Nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Minęło siedem dni i dalej nic nie wiadomo.

Opublikowano rysopis kobiety

Dlatego policjanci zajmujący się tą sprawą opublikowali rysopis kobiety. Była szczupła, miała około 45-50 lat, krótkie ciemne i lekko siwiejące włosy, widoczne braki w uzębieniu, ale złotą górną czwórkę i siódemkę z prawej strony.

Reklama

W chwili śmierci ubrana była w krótką granatową kurtkę z pomarańczową podszewką, popielatą bluzę dresową z napisem z kolorowym napisem "The New Gen", grafitowe jeansy i białe sportowe buty Reeboka.

Reklama
Denatka na ręce nosiła zegarek / Policja

Policja wymienia akcesoria denatki

Denatka posiadała plecak w kolorze czarnym z zawieszonym odblaskiem koloru zielonego z napisem STOP, na lewej ręce miała zegarek elektroniczny z napisem "POLIT", na palcach lewej dłoni dwa pierścionki koloru złotego. Na szyi łańcuszek w tym samym kolorze.

Kobieta w chwili śmierci miała na sobie pierścionki w kolorze złotym / Policja

Rzeszowscy kryminalni proszą osoby, które mogą pomóc w identyfikacji, o kontakt osobisty lub telefoniczny z komendą miejską policji przy ulicy Jagiellońskiej.

Kobieta ze sobą miała także czarny plecak z przypiętym znakiem STOP / Policja