Dziennik Gazeta Prawana logo

Księża bohaterami kalendarza

26 października 2010, 13:24
Ten kalendarz na 2011 rok jest inny niż wszystkie. Do zdjęć na każdy miesiąc pozowali... duchowni. "Bohaterami są księża i zakonnicy, którzy swoją działalnością sprawiają, że polski Kościół wciąż przyciąga ludzi młodych, stanowi dla nich alternatywę i otwiera przed nimi nowe możliwości" - czytamy na stronie wydawcy, Fundacji "Opoka". Pieniądze ze sprzedaży kalendarza sfinansują działalność fundacji. Zobacz zdjęcia autorstwa Sylwii Dąbrowy!
1/9
ks_jacek_stryczek_1607294.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
2/9
duda_cz_b_1607318.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
3/9
ks_andrzej_luszcz_1607363.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
4/9
kalendarz_okladka_1607483.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
5/9
kalendarz_srodek_1607507.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
6/9
ks_bogusla_zeman_1607387.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
7/9
ks_michal_misiak_1607411.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
8/9
ks_rafal_praski_1607459.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
9/9
ks_pawel_lukaszka_1607435.jpg
Sylwia Dąbrowa / Kalendarz Powołani
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj