Dziennik Gazeta Prawana logo

Tir spadł z wiaduktu

29 grudnia 2010, 19:08
Kierowca, wjeżdżając na szczyt wiaduktu, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierkę wiaduktu, przebijając ją. Kierowany przez niego tir spadł. I choć trudno w to uwierzyć, kierowca odniósł tylko niegroźne obrażenia. Zobacz zdjęcia wypadku we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj