Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jak płonął hotel Gołębiewski? ZDJĘCIA

14 lutego 2013, 15:50
Pożar wybuchł na szóstej kondygnacji budynku, gdzie trwa remont.
Pożar wybuchł na szóstej kondygnacji budynku, gdzie trwa remont. / Newspix / BOGDAN HRYWNIAK
Kilka jednostek straży pożarnej gasiło pożar hotelu w Mikołajkach. Najprawdopodobniej zaprószył go jeden z robotników, podczas spawania.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
hotel Gołębiewski pożar straż pożarna ogień

Powiązane

Reklama

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • A.Marciniak
  2013-03-04 13:31
  Ludzie od rozrzucania gnoju kierują obecnie chyba remontami i wogóle budowami. W czasie prac spawalniczych koło każdego, powtarzam, koło każdego spawacza winna stać duża gaśnica, a po zakończeniu pracy spawaczy jeden pracownik zostaje na budowie przez całą noc i przegląda stanowiska spawalnicze, czy gdzieś się nie pojawił płomień. No, ale tak bywało pod straszliwą sowiecką okupacją, czyli w PRL, a teraz w po spawaczach palą się ognie (w Gdańsku Katedra na przykład) Pozdrawiam towarzyszy spawaczy i ich kierowników.
  0
  zgłoś
 • USA
  2013-02-17 03:00
  W Polsce oszolomow nie brakuje PRZERAZAJACE!!!
  0
  zgłoś
 • XXXY
  2013-02-15 15:14
  "" I TAK BEDA ICH PANY - OPIEKAC SIE W PIEKLE - - NA KAZDEGO- PRZYJDZIE CZAS-- CZAS - CZAS SPRAWIEDLIWOSCI - DLA SWIATA NADCHODZI- DOSC- OSZUSTOW ZLODZIEJI - LIBERALOW I MARNOTRAWCOW - POSPOLITYCH LOTROW CHRONIONYCH- PRZEZ- RZADY I PARTIE - CWANIAKOW - BANDY ZORGANIZOWANEJ- Z GORY - WIDZI LAPIEJ I KAZDE ZLO ZNA - I PIEKLA WAM NIE BEDZIE ZALOWAL""

  W piekle już następuje przepełnienie i sam naczelny Lucyper strasznie się tym martwi, bo z dnia na dzień coraz więcej tam przybywa klechów.
  0
  zgłoś
 • vitek
  2013-02-14 22:40
  Durne komentarze ! Pożar powstał podczas prac remontowych a nie podczas normalnej pracy hotelu. Gdyby powstał pożar w hotelu Gołębiewskiego w Wiśle w sali bankietowo -konferencyjnej na 800 osób ,która posiada tylko jedno wyjście bez wyjść ewakuacyjnych to mielibyśmy narodową tragedię . Hotel ten podwyższono nielegalnie o dwa piętra ! Hotel Gołębiewski to TITANIC .
  0
  zgłoś
 • - MIKOL-AJE K - rznij Wal- en ty
  2013-02-14 21:20
  BURDELE- PLONA- RUMIENCEM- PYCHY - I TAK BEDA ICH PANY - OPIEKAC SIE W PIEKLE - - NA KAZDEGO- PRZYJDZIE CZAS-- CZAS - CZAS SPRAWIEDLIWOSCI - DLA SWIATA NADCHODZI- DOSC- OSZUSTOW ZLODZIEJI - LIBERALOW I MARNOTRAWCOW - POSPOLITYCH LOTROW CHRONIONYCH- PRZEZ- RZADY I PARTIE - CWANIAKOW - BANDY ZORGANIZOWANEJ- Z GORY - WIDZI LAPIEJ I KAZDE ZLO ZNA - I PIEKLA WAM NIE BEDZIE ZALOWAL--/ Myslcie przed - a nie po- szkodzie-- ZMARNOWALISCIE- ZYCIE - SWOJE I INNYCH- ZBRODNIARZE
  0
  zgłoś
 • delf
  2013-02-14 17:10
  Albo "zyczliwy" zazdrosnik??
  0
  zgłoś
 • Qwertus
  2013-02-14 16:57
  znowu biznes nie idzie i trzeba z ubezpieczenia?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama