Reklama
Reklama
Reklama

Wierzą w cud uzdrowienia... Ks. Bashobora i tysiące wiernych na Narodowym. ZDJĘCIA

18 lipca 2015, 15:30
Rekolecje na Stadionie Narodowym
Rekolecje na Stadionie Narodowym / PAP / Marcin Obara
40 tysięcy ludzi z całej Polski zebrało się na Stadionie Narodowym w Warszawie na rekolekcjach z katolickim księdzem z Ugandy Johnem Bashoborą. Wierzą w cud uzdrowienia za pośrednictwem tego kapłana.
Reklama
Reklama
Tematy:
uzdrowienie ojciec John Bashobora kościół rekolekcje Polska wierni uganda cud ksiądz uzdrowienia ksiądz Bashobora Stadion Narodowy
Reklama

Komentarze (98)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • AntyKK
  2018-07-23 00:28
  Dlaczego ta afrykańska małpa obrała sobie za cel Polaków?
  0
  zgłoś
 • t.runo
  2015-10-08 14:01
  Nasz murzyński poseł Godson twierdzi że osobiście widział jak ten koleś wskrzesił umarłego
  0
  zgłoś
 • ja
  2015-07-20 11:18
  na stadionie był Bóg!!! i pytał o ciebie Mirek!
  3
  zgłoś
 • zatroskany
  2015-07-20 09:42
  Niebo na Polską czernieje coraz bardziej. To fruwa podnośle GŁUPOTA. Po wyborach parlamentarnych, w Polsce będzie ciemno, jak podczas nawałnicy burzowej. Szkoda tylko, że najbardziej, jak zwykle, ucierpią ci - niewinni.
  0
  zgłoś
 • A&O
  2015-07-20 09:29
  Nie dajcie się ogłupiać czarnym! Siły przyrody nie pochodzą od żadnego "boga". Wiara w siły nadprzyrodzone to wymysł ludzi pierwotnych którzy z braku racjonalnych i naukowych wytłumaczeń wymyślali "bogów" od słońca, wiatru, wody i ziemi. Jedna z z nich -grawitacja nie działa według życzeń ale w zupełnie naturalny sposób niezależny od wierzeń. Parę najważniejszych zasad fizycznych stworzyło "nasz" wszechświat i dzięki sprzyjającym warunkom wyewoluowaliśmy z prostych form. Żaden "bóg" nie jest do tego potrzebny - jego iluzja potrzebna jest tylko oszustom by sprawować władze i robić gigantyczny interes na ludzkiej naiwności i głupocie.
  0
  zgłoś
 • katolowo
  2015-07-20 09:08
  50 zł x 50 000 noo i spoko za 2 godziny ogłupiania żal tylko bo mogło być więcej. Arcypajac Henryk H. znowu za mało zarobił...
  0
  zgłoś
 • ROZUM
  2015-07-20 09:03
  ŻAL wielki na to patrzeć. Co czarni robią z Polaków. ...
  0
  zgłoś
 • prawdajest1
  2015-07-19 21:05
  Problem katolikow (i nie tylko!) jest ze nie widza/nie czuja roznice pomiedzy zdaniem "Wierze w Boga" i "wierze w boga/bozka". Subtelna roznica polega na tym co w Biblii zostalo wyjasnione : Ewa w momencie popelnienia grzechu oddala czesc jednemu z Aniolow zwanym pozniej szatanem/diablem i w tym momencie ON sie stal jej "bogiem". Niestety,tak to dziala. Uwierzyla ze szatan "mial racje" mowiac ze nie umra po zjedzeniu tego owocu a nie Bog ktory powiedzal, z cala pewnoscia umrzecie!...WIEC OD TAMTEGO CZASU do dzis Szatan jest bogiem wiekszosci ludzkosci bo oni JEMU oddaja czesc modlac sie do bozkow nawet o tym nie wiedzac! OTO glowny grzech "chrzescijanskich" kosciolow bo oni wiedzac o tym wszystkim NIE MOWIA ani slowa na ten temat swoim parafianom! Kult matki boskiej to falszywa Izyda/Isztar z czasow Babilonu! Matka Jezusa byla bogobojna dziewica ale umarla i dopiero po Armagedonie bedzie wskrzeszona jako zwykla kobieta z krwi i kosci.Milioni ludzi takze beda wskrzeszeni,napisane jest w Apokalipsie/Objawieniu ale i tak kosciol do tego nigdy sie nie przyzna! Demony to nie fikcja z Hollywood ale bardzo zlosliwi upadli Aniolowie ktorzy potrafia wywolac postac "matki boskiej",odtworzyc dokladnie "glos umarlego", dodawac sily swym wyznawcom, sa zdarzenia opisane w Biblii gdzie pewien opetany zrywal grube lancuchy itd. a Jezus wypedzil caly "legion" demonow z niego...Wszystko to dowodzi ze nad Ziemia w duchowym sensie panuje szatan a Watykan to jego najwiekszy fortel! Modlic sie powinno tylko do Boga Jahwe przez pana Jezusa. (Mateusza 6:9). NIE potrzebujemy kosciola, zaklamanych posrednikow! Przebudzcie sie, szukajcie filmow na temat prawd biblijnych na YouTube!
  0
  zgłoś
 • WC Kwadrat
  2015-07-19 19:08
  Jest 'wiara' jest biznes!
  0
  zgłoś
 • Pracownik 78
  2015-07-19 18:29
  Nawiedzeni ludzie na tym stadionie modlom się do boga a sami niepotrafiom przestrzegać dziesięć przykazań borzych dupni chrześcijanie wode z mózgu im robiom
  0
  zgłoś
 • jan
  2015-07-19 18:24
  ...tych ludzi to rzeczywiście tylko cud jest w stanie uratować...
  0
  zgłoś
 • ŁZA
  2015-07-19 18:00
  SZANOWNI PAŃSTWO .
  Zwracam się do piszących komentarze , ludzi poważnych nie
  oceniajcie komentarzy dając punkty .
  Tajny raport peowskiego okupanta ewy kopacz o przejęciu internetu działa .
  Pełno tu opłaconych peowskich kundli , które zaczęły już ujadać .
  Nawzajem przyznają sobie punkty za wypowiedzi.
  8
  pokażukryj odpowiedzi (2)
  zgłoś
 • rencista
  2015-07-19 17:13
  No i znowu jak za dotknięciem jakiejś czarodziejskiej różdżki, zleciało się na te forum wielkie grono trolli "misjonarzy" spod znaku sierpa i młota, tudzież cyrkla i węgielnicy! By oczywiście niejako rytualnie oddawać cześć lewackiej ideologii i chwalić się własnymi na niby postępowymi poglądami, pełnymi pogardy wobec tzw. "ciemnogrodu", który nie chce zaakceptować takich postępowych wynalazków jak - agnostycyzm, ateizm, anty-teizm, aborcja, eugenika, czy wreszcie i eutanazja!
  ... No cóż, jak odkrył był to znawca mrocznych zakamarków ludzkiej duszy - Fiodor Dostojewski, człowiek ze swojej natury jest istotą tragiczną - jako, że nieustannie znajduje się przecież pod wpływem kuszącej go mocy zła, czerpanej z fałszywej wiedzy przesyconej ateistyczną ideologią złych proroków, prowadzących na manowce ludzką cywilizację. Ale paradoksalnie - istnienie zła jest konieczne; gdyby bowiem istniało w świecie jedynie dobro, to zapewne nastąpiłoby jedynie ubóstwianie świata i Bóg mógłby okazać się człowiekowi zupełnie niepotrzebny. Istnienie zła ukazuje więc tym, którzy pobłądzili przygodny i niekonieczny charakter istnienia świata, a przez to i konieczność istnienia Boga. Dlatego rozsądni i posiadający rozum ludzie ciągle Go poszukują i odnajdują; w naszym kręgu kulturowym we wspólnocie Kościoła Katolickiego oczywiście.
  3
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • ZbyszekD
  2015-07-19 15:48
  ~dziadek2015-07-19 15:26 - nie powinieneś dziadek za bardzo podskakiwać, bo wszystko może się zdarzyć!!! Bywam, na szczęście nie z własnej przyczyny, w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej w Gdańsku i to jest strasznie przygnębiające m.in. przez tak zwany pakiet onkologiczny stworzony przez niedawnego geniusza-ministra zdrowia. Tak że w temacie to: tonący brzytwy się chwyta, a wiara czyni cuda. Sam kiedyś jeździłem do W-wy po lek dla chorego ojca do jakiegoś znachora - tonący brzytwy się chwyta - przysłowia są mądrością narodów!!!
  0
  zgłoś
 • hehe
  2015-07-19 14:12
  Ci sami nawiedzeni, spuszczą chrześcijański wpier... każdemu kolorowemu spotkanemu na ulicy.
  0
  zgłoś
 • dosc
  2015-07-19 13:39
  Podziekujmy episkopatowi, ze pozwolil Ziemi krazyc wokol Slonca :) Czasy ida takie, ze wcale to nie bedzie takie pewne...
  0
  zgłoś
 • ida
  2015-07-19 13:13
  Do mirka Sam jestes pier lony , jakim jezykiem chcesz dyskutowac - IDIOTO ?Zostaw w spokoju Boga , jesli nic o nim nie wiesz DURNIU!!!
  9
  zgłoś
 • ida
  2015-07-19 12:57
  Do bmirka Ty sam pier lony idioto. Nie zabieraj glosu , prostaku , takim jezykiem. Nie wypowiadaj sie na temat Boga , jesli nic nie wiesz na jego temat. Jestes najwiekszym Durniem , jakiego znam.
  9
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • zniesmaczona
  2015-07-19 12:37
  Tylko współczuć!Interes się kręci i o to tu tylko chodzi! Konkurencja dla Torunia!
  0
  zgłoś
 • cafar
  2015-07-19 12:22
  Poprzednim razem był taki przypadek, że jakiś gość zaczał krzyczeć : będę chodził , będę chodził ! Ktoś pyta: Bashobor cie uzdrowił ? Nie! samochód mi ukradli sku...ny !
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama