Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Niski stan Odry odsłonił krzyże z powojennego cmentarza. ZDJĘCIA

20 sierpnia 2015, 17:13
Coraz mniej wody w polskich rzekach. I będzie jeszcze gorzej, bo Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie prognozuje na razie długotrwałych i intensywnych opadów deszczu, a tylko takie zaradziłby obecnej hydrologicznej i rolniczej suszy.
Coraz mniej wody w polskich rzekach. I będzie jeszcze gorzej, bo Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie prognozuje na razie długotrwałych i intensywnych opadów deszczu, a tylko takie zaradziłby obecnej hydrologicznej i rolniczej suszy. / PAP / Marcin Bielecki
Niski poziom wody w Odrze odsłonił połamane krzyże z powojennego cmentarza z okolicznych Siekierek. W latach 60-tych ubiegłego wieku pomniki poległych w II wojnie światowej żołnierzy były wymieniane na nowe, starymi umocniono brzeg Odry.
Reklama
Reklama
Tematy:
Odra niski stan wód
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • jo44
  2015-08-30 21:50
  Niestety i odra i wisła wyschnie. Epizod ? Niekoniecznie. Póki Wisła płynie .olska nie zaginie.
  0
  zgłoś
 • Jurek - Israel
  2015-08-30 15:43
  Drodzy przyjaciele , warto sie obudzic dzisiaj , teraz , juz kilka lat uczeni mowia ze klimat na naszej planecie co rok cieplej . Prawda , ze moze wkrotce bedzie duzo deszczu i powodzie , ale za dwa lata moze byc znowu posusza . Ja chce opowiedziec z israela , ze 50 lat temu byly wiele dyskusji w rzadzie Israelskim , wkoncu postanowili odsolenia wody z morza Srodziemnego , Dzisiaj w Israelu budoja 4 stacje odsolenia , a woda wspaniala do picia , W Israelu jest znana Firma IDE ktora budoje takie stacje do odsolenia wody , nawet ostatnio dostali za pol miliarda $ zbudowac w USA W KALIFORNI , bo okazalo sie ze w zachodniej USA maja tez problem dostarczenia wody. w Israelu sa tez kilka stucznych duzych basenow by scieki duzych miast , systemem biologicznym przerobic na wode dla rolnictwa , woda scieki wspaniala i prawie dobra do picia . pROSZE OPOWIEDZIEC CI KTORZY SIEDZA Akropolis w Warszawie.
  0
  zgłoś
 • Stan2
  2015-08-28 14:36
  W przyrodzie nic nie ginie. Wkrótce 100 dni deszczu i powodzie.
  0
  zgłoś
 • TFU, swołocz
  2015-08-21 02:12
  Szanowny Panie Adminie, czy naprawdę MUSI PAN współpracować z kreaturami jak "Arek" który następnie zmienił sie w "arke" i zatruwa nas darmową reklamą ? Czyzby wziął Pan wzór z rządzących i włączył się w jego akcję dla korzyści osobistych ???
  1
  zgłoś
 • nik
  2015-08-20 19:29
  chyba przedwojenny ...
  2
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama