Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Pokaz umiejętności policyjnych antyterrorystów. ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO

19 kwietnia 2016, 19:13
Ćwiczenia odbyły się w Warszawie. Zakładały m.in. pościg i zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy i desant antyterrorystów (z Biura Operacji Antyterrorystycznych BOA) z policyjnego śmigłowca na dach jednego z budynków. Ministrowi towarzyszył nowy szef policji nadinsp. Jarosław Szymczyk. „Polscy antyterroryści są świetnie przygotowani do wykonywania swoich zadań. Są sprawni, dobrze wyszkoleni, dysponują odpowiednim sprzętem, żeby zapewnić bezpieczeństwo podczas wszystkich sytuacji, które tego wymagają” - mówił po pokazie minister Błaszczak.
Ćwiczenia odbyły się w Warszawie. Zakładały m.in. pościg i zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy i desant antyterrorystów (z Biura Operacji Antyterrorystycznych BOA) z policyjnego śmigłowca na dach jednego z budynków. Ministrowi towarzyszył nowy szef policji nadinsp. Jarosław Szymczyk. „Polscy antyterroryści są świetnie przygotowani do wykonywania swoich zadań. Są sprawni, dobrze wyszkoleni, dysponują odpowiednim sprzętem, żeby zapewnić bezpieczeństwo podczas wszystkich sytuacji, które tego wymagają” - mówił po pokazie minister Błaszczak. / PAP / Jakub Kamiski
Szef MSWiA Mariusz Błaszczak wyraził we wtorek przekonanie, że służby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa podczas ŚDM i szczytu NATO zapewnią je. Minister we wtorek obejrzał pokaz umiejętności policyjnych antyterrorystów.
Reklama
Reklama
Tematy:
antyterrorysci szczyt NATO ćwiczenia ŚDM policja kgp wideo Mariusz Błaszczak
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • 78hvkm
  2016-04-19 21:32
  Powstalo rowniez Biuro Operacji "Aimenciarz". Pierwszy cel? Ali - menciarz alias smrodliwy.
  0
  zgłoś
 • cafar
  2016-04-19 19:27
  Dziadowski Mi 8 i stare kałachy. Super
  0
  zgłoś
 • ealing bdy
  2016-04-19 17:56
  ten jedyny Mi-8(więcej nie mają) jest tak stary że nie wolno mu szybko latać i długo zawisać, szacun dla pilota za odwagę ale może spaść złomem w tłum
  0
  zgłoś
 • ulisse
  2016-04-19 17:09
  pożyczyli sprzęt od Kim Jong-una? Poważne służby poznać po cichej robocie.?
  0
  zgłoś
 • Romulus
  2016-04-19 17:03
  A kiedy wreszcie ustawa o powszechnym dostępie o broni palnej dla Polaków? Pier*zielony, kłamliwy PiS. Obietnice bez pokrycia, czekamy, czekamy a ten sobie helikopterkiem lata z nudów od nicnierobienia.
  2
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama