Reklama
Warszawa
Reklama

"Mamy dość". "Prezydencie obiecałeś". Frankowicze wyszli na ulice Warszawy z szubienicą, trumną i klatką

11 czerwca 2016, 17:23
Demonstrację rozpoczął w południe wiec przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, następnie jej uczestnicy udali się przed Sejm. Szef Stowarzyszenia "Stop bankowemu bezprawiu" (SBB) Maciej Pawlicki podkreślał podczas wiecu, że banki wciąż łamią polskie prawo. Państwo polskie nadal nie jest w stanie poradzić sobie z łamaniem prawa przez "banksterów" i dlatego mamy dość - mówił.
Demonstrację rozpoczął w południe wiec przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, następnie jej uczestnicy udali się przed Sejm. Szef Stowarzyszenia "Stop bankowemu bezprawiu" (SBB) Maciej Pawlicki podkreślał podczas wiecu, że banki wciąż łamią polskie prawo. Państwo polskie nadal nie jest w stanie poradzić sobie z łamaniem prawa przez "banksterów" i dlatego mamy dość - mówił. / PAP / Jacek Turczyk
Pod hasłem "Mamy dość" przeszła w sobotę ulicami Warszawy przed Sejm manifestacja zorganizowana przez Stowarzyszenie "Stop bankowemu bezprawiu". W czasie wiecu frankowicze dokonali symbolicznego "wtrącenia bankstera do więzienia".
Reklama
Reklama
Tematy:
prezydent klient pieniądze Ulica bank Warszawa trumna frankowicz bankster frank Szubienica kredyt we frankach klatka Duda marsz

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(107)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Albert
  2016-06-11 17:34:05
  Wyszły osoby zdradzające dziecięcą naiwność i niczym nieuzasadnioną wiarę w cuda.
  27
  pokażodpowiedzi (1)
 • Normalny.
  2016-06-11 17:35:47
  A ja biore kredyty w zlotowkach bo w zlotowkach zarabiam. Spekulacjami walutami zajme sie jak bede mial dosc odlozonej kasy do gry hazordowej.
  26
  pokażodpowiedzi (1)
 • Ozz
  2016-06-11 17:43:01
  Jakoś nikt ich nie widział za czasów PO.
  39
  pokażodpowiedzi (4)
 • Szyba
  2016-06-11 17:33:56
  Po pierwsze , nasz prezydent jest kłamczuszkiem i to takim który przybrał rolę ministranta .....od mszy do mszy . Po drugie ,gdy się bierze kredyt w walucie to trzeba się liczyć ze zmianą kursu , nawet taką drastyczną .
  83
  pokażodpowiedzi (2)
 • hahahhaha
  2016-06-11 18:01:22
  pękam ze śmiechu z tej manifestacji hahahahahaha teraz to możecie swetrowi tylko loda zrobić albo szybciutko zapiszcie się do Klubu Obrony ambrr golDo :)))
  33
  pokażodpowiedzi (1)
 • Gwoli Ścisłości i Uczciwości
  2016-06-11 17:32:49
  Gwoli ścisłości i uczciwości - jedna kwestia musi zostać - póki czas - jasno publicznie postawiona i wyartykułowana: --->> Klient frankowicz nie zawarł z bankiem niekorzystnej dla siebie umowy dlatego, że miał taką fanaberię - lecz wyłącznie dlatego, że w tę umowę wpuścił go bank - nie informując klienta o tym, że ta umowa od samego początku jest ewidentnie i na sposób z góry przez bank zaplanowany niekorzystna dla klienta! Czyli - innymi słowy - od samego początku była zaplanowanym przez bank oszustwem!! I dlatego to tylko bank musi za to oszustwo ponieść karę finansową, a klientowi należy się rekompensata w pełnej wysokości jego straty powstałej w wyniku zaplanowanego i udowodnionego oszustwa! I to jest podstawa wszelkich dalszych dywagacji na ten temat oraz punkt wyjścia dla sądów i legislatorów! --->> Wszelkie inne pokrętne rozważania, które pomijają ten podstawowy aspekt sprawy - to tylko bezczelne matactwa i mydlenie oczu w celu skołowania wspomnianego klienta! Bo to właśnie w wyniku tych bezczelnych propagandowych machinacji ci, którzy wzięli kredyty w złotówkach, doszli do fałszywego z gruntu przekonania, że to oni teraz mają rzekomo płacić za "cwaniaczków", którzy wzięli kredyty "frankowe"! Jest to jeszcze jeden dowód na to, jak poprzebierani za dziennikarzy i ekspertów płatni naganiacze perfidnie dzielą Polaków! Trzeba w końcu powiedzieć wyraźnie, że jedynym winowajcą i oszustem jest bank i to wyłącznie bank powinien ponieść wszystkie finansowe konsekwencje zaplanowanego przez siebie oszustwa na masową skalę!!! A państwo polskie powinno tego skrupulatnie i bezlitośnie dopilnować! I tak jak we wszystkich cywilizowanych krajach (na przykład w USA czy w GB) ukarać oszustów wysokimi karami pieniężnymi, które akurat bardzo się przydadzą w budżecie! Nie mówiąc o tym, że owe zwrócone klientom zagrabione pieniądze zasilą rynek i przyczynią się do gospodarczego wzrostu!!!
  49
  pokażodpowiedzi (8)
 • Trzeba brać przykład z Węgier!
  2016-06-11 17:38:17
  I podążać drogą, jaką wytyczył Orban w 2011 roku! --------------------------------------------------- NA POHYBEL BANKSTEROM I WSZYSTKIM, KTÓRZY W POLSCE ZE STRACHU PRZED NIMI CODZIENNIE MAJĄ PEŁNE NOGAWKI! Nie wolno czekać - aż nam wszystkim zacznie chlupotać w butach!
  38
 • św.NH
  2016-06-11 17:48:09
  Gdzie byliście jak was Donek Zgonek szturchał? My nie mamy za co żyć, najniższe pensje w Polsce każdy chce tysiaka plus. Nie miałem za co kupić nie mam za co żyć.
  33
  pokażodpowiedzi (1)
 • Banki - NOWY PRZEKRĘT !
  2016-06-11 17:47:00
  Jak podaje GW - "Banki umoczone we franki przeniosą swoje złe kredyty walutowe do nowej spółki i same kupią wyemitowane przez nią akcje - to jedna z propozycji doradców prezydenta pomocy frankowiczom. - To kreatywna księgowość - oceniają eksperci." --------------------------------------------------- Skąd ja to znam! - inne korytarze, inne szafy, inne segregatory, inne komputery, nowe Hard Dyski! - Jednym słowem - REORGANIZACJA - i nikt już nie dojdzie po nitce do kłębka! Państwo polskie znowu zdało egzamin i z tego egzaminu wyszło z ręką w nocniku! Teraz niech się przeżegna - to znaczy - niech się pożegna z jakąkolwiek możliwością ukrócenia samowoli banków i ich ukarania za ewidentne oszustwa! A potem to państwo niech się zwyczajowo odżegna od wszelkiej odpowiedzialności pod hasłem: NIE DAŁO "SIĘ"! "Się" nie dało!!! ------------------ "Się" oczywiście nie ma adresu - tak jak kapitał nie ma narodowości!
  12
  pokażodpowiedzi (1)
 • SZEWACHY - WYSIADKA
  2016-06-11 18:10:26
  Szkodliwy i antypolski dewiant Szewach Weiss, który na pozór jest poczciwym starym głupolem po przejściach (niestety pozory mylą!), w jednym swoim niedawnym tekście twierdzi z dumą i satysfakcją, że jest I zra el czykiem, ale zaraz w innym swoim tekście wyraża żal i ubolewanie, że już chyba nie zostanie prezydentem Polski!!! I obydwa te teksty pokornie i skwapliwie drukuje jeden z "niepokornych" tygodników! Należy się prawdopodobnie domyślać, że w tej "niepokornej" redakcji ktoś uznał, że to "nikczemny i chytry zbrodniarz i złośliwy antysemita" Andrzej Duda pozbawił I zra el czyka Wei ssa ostatniej szansy na zniewolenie narodu polskiego - no bo za 10 lat Szewacha może już nie być wśród żywych! Nie wiem, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach da wiarę, że to ze strony Weissa tylko zwyczajna ży do wska chucpa i bezczelność albo starcze miażdżycowe zawirowania mentalne? I że działa on na łamach "Do Rzeczy" w pojedynkę i bez niczyjego upoważnienia oraz osłony? Mam co do tego poważne wątpliwości!!! Dopóki takie Szewachy będą bezczelnie produkować dowody na to, że są w istocie podstępnymi wrogami Polski i Polaków - dopóty niech się nie spodziewają z naszej strony akceptacji i uwielbienia! I niech naszej naturalnej reakcji sprzeciwu nie ośmielają się bezczelnie nazywać "antysemityzmem"!
  18
  pokażodpowiedzi (2)
 • PrezesKosmosu
  2016-06-11 19:15:52
  Do roboty a nie protesty...Śmialiście się z ludzi biorących kredyt w PLN to teraz macie.Nie mam zamiaru płacić za waszą głupotę !!!
  12
 • Towarzysz Szmaciak
  2016-06-11 19:22:26
  Pierwszy ukradziony wedle recepty J.K.Bie leckiego MILION - to byl tylko taki rodzaj pierwszego "grantu" dla spoconych z przejecia i napalonych na łatwy szmal cwaniaczków i kombinatorów, grantu przyznanego sobie przez nich samych dla sfinansowania i przeprowadzenia kombinacji na zupełnie inną skalę, a mianowicie opracowania i wdrożenia metody na to, "jak ukraść pierwszy MILIARD"! I to jest już teraz stary wyprobowany "polski patent"! Potem już poszlo im jak po maśle i dzisiaj "oni" mają już SETKI UKRADZIONYCH NAM MILIARDOW!!! A naiwni Polacy - w tradycyjnym niemym uwielbieniu, szacunku i podziwie dla "profesorow", "prezydentow" i "premierow" - pokornie przyznawali złodziejom coraz to nowe granty, szczodrze patronowali tej naukowej działalnosci i uprawiali ten swój niezrozumiały żarliwy kult "narodowych" patronów takich jak św. Miro, św. Rycho, św. Zbycho, św. Bul, św. Bąk i św. Grzech! To już lepiej było przez te wszystkie lata wedle uznania dawać na tacę! Teraz pozostało nam już tylko zabalsamowanie naszych świetych we wrzącej smole, obsypanie edredonowym puchem dla większego komfortu i wysłanie ich w nagrode do nieba w charakterze aniolkow! A ten Bie lecki to był do niedawna pierwszym doradcą ekonomicznym Tu ska i doradzał mu w sprawie za ye bania nam "pierwszego biliona"! Ale podobno Bond aryk zostawil w szufladzie w swoim biurku w ABW jakieś s m r o d y na Bie leckiego w sprawie bankructwa O L T i teraz podobno ktoś tę szufladę otworzyl... Na razie tylko lekko cu ch nie... ... ale może niebawem dojść do zatrucia czadem ze zbyt pospiesznie palonego skoroszytu...
  7
 • Buraki
  2016-06-11 18:48:16
  Jak macie dosc to proponuje emigracje do szwajcarii. Tam macie wszystko we frankach.
  8
 • Wszystko się za chwilę skawali ...
  2016-06-11 18:41:54
  Nie tylko o pożyczki chodzi! Wszystko się za chwilę skawali - jeśli nie zostanie natychmiast upubliczniony Aneks do raportu o likwidacji WSI (za kilka tygodni może być "po herbacie!!!) i nie zostanie natychmiast anulowana tak zwana ustawka Rockiego - czyli słynna ustawa na druku 1066 o tak zwanej bratniej pomocy, która niestety nadal z niewiadomych powodów obowiązuje, a PiS nawet się o niej dotychczas nie zająknął! A przecież przewiduje ona uczestniczenie funkcjonariuszy obcych i de facto (jak już teraz dokładnie wiemy!!!) nieprzyjaznych nam państw w operacjach pacyfikacyjnych na terenie Polski w przypadku rozruchów i „zgromadzeń”. Wedle tej "ustawki" maja oni prawo do przebywania na terytorium RP do 90 dni, do wwiezienia na terytorium Polski wlasnej broni i amunicji i do jej użycia!!! Słowem jest to projekt, ktory zezwala na obecność 200 (a kto ich tam policzy?!) uzbrojonych i odpowiednio wyekwipowanych funkcjonariuszy (czytaj - wypożyczonych najemnych morderców, coś w rodzaju Legii Cudzoziemskiej!) obcego państwa przez 90 dni (3 miesiące!) i na używanie przez nich broni palnej przeciwko cywilnym Polakom na terytorium Polski(!), co uwłacza samej idei i zasadzie suwerenności państwa polskiego!!!
  6
 • Przyjemnej i pożytecznej lektury
  2016-06-11 18:35:06
  Wygooglujcie sobie" ---------------------------------------- Byłam bankowym trolem ------------------------------------------- Maj 2, 2015 Bankowy Trol
  7
 • jan
  2016-06-11 19:05:41
  petru wam zgotowal taki los co prezydent wyjmie z kieszseni i wam da trzeba myslec jak się bierze kredyt w obcej w3alucie Ladenie wykiwal was wlasnie petru idalej sdie pcha żeby ludzi dymac to uczen baslcerowicza pamiętacie ilu ludzsi za nich popelnilo samobójstwo ,
  15
  pokażodpowiedzi (1)
 • brukselka
  2016-06-11 19:48:38
  ...frankowicze nie do prezydenta Dudy głosić swoje preensje lecz do TUSKA, KOPACZ z ziel0nej wyspy
  14
  pokażodpowiedzi (2)
 • coś słabiutki ten pis
  2016-06-11 19:05:56
  też chciałbym mieć taki bank który udziela kredytów w walucie której nie ma w banku
  9
 • tor
  2016-06-11 20:20:48
  Rozumię to ,że większość z Was nie jest zbytnio rozgarnięta ,no ale żeby jeszcze czytać nie umieć to już niedobrze . Stanowicie nieliczny procent tych którzy brali wtedy kredyty .Dlaczego akurat Wam należy pomagać ? Jak to się mówi .Chytry traci dwa razy . Co było by gdyby wtedy kurs franka wynosił 4 zł a teraz tylko 2 zł . Też byście chodzili do prezydenta aby wam zmienił kredyt na złotówkowy po uczciwym kursie . Czy ludzie którzy np sprzedawali dolary w kantorach po 2,05 zł / był taki kurs ok 8-9 lat temu / tez teraz powinni domagać się pomocy i żeby ktoś wyrównał im straty ?
  11
  pokażodpowiedzi (2)
 • x
  2016-06-11 18:32:09
  Nabraliście pożyczki to spłacajcie darmozjady
  6
  pokażodpowiedzi (1)
 • podatnik
  2016-06-11 20:15:15
  a ja mam was baaardzo gleboko i daleko w dupie wzieliscie sobie kredyt, zeby zaoszczedzic ?? a teraz placzecie zeby zwrocic kase ? a kogo to obchodzi ?? Ja place gotowka i nie mam problemow. zaden podatnik za wasze widzimisie placic nie ma obowiazku i nie bedzie bujajcie sie z waszymi kredytami i frankami RZYGAC MI SIE CHCE NA WAS, BANDO ZALOSNYCH ********** i pseudo karierowiczow. Powinni wam kazac placic kilka razy wiecej i szybciej
  6
 • #NaPoważnie
  2016-06-11 19:15:48
  Skoro już przynieśli klatki i sznury to niech zrobią z nich dobry użytek :P
  7
 • rockefeller w onucach
  2016-06-11 22:12:33
  Facet!! Jeżeli bank powiedział ci, że nie masz zdolności kredytowej w pzl, to winieneś przyjąć ten werdykt z pokorą, przyjąć do wiadomości, że jesteś gołodupiec, czyli, jak mawiają anglosasi: take it for granted. Jako gołodupiec, nie pchać się z żadne apartamenty, za obce waluty, zamieszkać u teściowej i odkładać w sakarbonce, na własne mieszkanie. Jeżeli zignorowałeś to co ci bank oznajmił, uznałeś, że jesteś Rockefelerem i będziesz mieszkał na 100m2, to teraz becaluj bankowi odsetki, albo komornik.
  3
 • Walek
  2016-06-11 19:53:10
  Petru wam wyruwna durne frajerstwo
  8
 • jasia
  2016-06-11 20:39:05
  frankowicze to cwaniaki -nie zgadzam sie aby im doplacac z moijej kasy
  5
 • KFEL
  2016-06-11 19:52:48
  jak braliście to było dobrze? Gdyby kurs nie skoczył w górę też byście protestowali, że macie lepiej niż Ci którzy wzięli w złotych? Jeśli nie było Was stać na kredyt w walucie w której zarabiacie to znaczyło to że nie stać Was na kredyt. Teraz won z ulicy i brać się za robotę. Już ok. 2000 r. bank ostrzegał moich rodziców o ryzyku kursowym (brali kredyt w Euro), więc nie opowiadajcie, że nie mieliście świadomości.Za głupotę trzeba płacić.Nie będę z moich podatków spłacał Waszych zachcianek, za to chętnie kupię na licytacji Wasze mieszkanie
  4
 • hehe
  2016-06-11 20:53:59
  Przekombinowali i teraz ajwaj. Cwaniaki w natarciu.
  2
 • NUDY!!!
  2016-06-11 18:13:40
  A dzisiaj tych samych widzialem na procesji homoniewiadomo.
  3
  pokażodpowiedzi (1)
 • jerzy
  2016-06-11 18:00:26
  Najbardziej mnie wk..gdy ktoś pluje na mnie ze jestem Polakiem, albo mówi o mnie i o Polakach polactwo. Plujesz na mnie jako polaczek czy jako pejsiak, albo mułamed?
  3
 • widać że na forum same PISdy
  2016-06-11 18:41:24
  www
  9
 • kaszub
  2016-06-11 18:38:41
  Dlaczego nie idziecie do Petru,przecież to jego elektorat
  9
  pokażodpowiedzi (1)
 • lola
  2016-06-11 20:00:50
  frankowicze idzcie do petru i nowoczesnej, to petru byl jednym z tych co za tym stal. niech powie teraz jak wym pomoc.
  5
  pokażodpowiedzi (1)
 • czytelnik
  2016-06-11 20:37:24
  Widziały gały, co brały! Do kogo pretensje? Dlaczego uwierzyli w śmierdzącą kiełbachę wyborczą?!
  3
 • julek
  2016-06-11 19:15:06
  Większość frankowiczów to ludzie w wieku między 40 a 50 lat.Przedstawione przez kancelarię prezydenta warianty przewalutowania wymagałyby wyliczeń przez frankowicza co jest najbardziej dla niego korzystne , czyli wymagana byłaby podstawowa wiedza z matematyki, a ściśle rzecz biorąc z arytmetyki. Większość ludzi w tym wieku 40-50 lat nie zdawała matury z matematyki , stąd dla nich sprawa liczenia i wyboru wariantu, jeśli takie będą przedstawia dodatkową trudność , a nie chcą znowu szukać doradców , bo już się na doradcach (kredytowych ) sparzyli.
  7
 • waluta
  2016-06-12 00:53:48
  Do kogo pretensje trzeba było nie brać we frankach a w zł jak fr był po 2 zł a kredyt nisko oprocentowany to zacieraliście ręce teraz larum Płacić i koniec
  5
 • flk
  2016-06-11 18:45:47
  pis coś zrobi hehe dużo pokrzykiwują tu w kraju a jak bruksela tupnie butem to zaraz uszy posobie a kaczyński howa się w willi na żoliborzu dobra zmiana PISana palcem PO wodzie
  7
 • 60 +
  2016-06-11 20:22:19
  100 d n i ! Panie Prezydencie obiecał pan , że cofnie wiek emerytalny . I co ? Nawet Kowalski wiedział , że słowo ważniejsze od pieniędzy . Człowiek honoru słów dotrzymuje. Chyba nie chce pan oszukać wyborców . Złożyć do Sejmu projekt ustawy i mrugnąć okiem do Marszałka , to się nie godzi .
  6
  pokażodpowiedzi (1)
 • Mirekch1
  2016-06-11 19:39:13
  Frankowicze,prezydent was zrobił w jajo.
  9
 • POLAK STAREJ DATY
  2016-06-11 18:48:09
  Dlaczego moj kometarz pokazaj sie na chwile i juz go niema gdzie jest demokracja
  0
 • chciwość nie popłaca
  2016-06-12 03:58:12
  Widziały gały co brały
  3
 • rez
  2016-06-12 10:36:38
  trzeba było brać w złotówkach durne łby , a nie teraz wyciągać swe pazerne łabska do kieszeni ludzi rozsądnych którzy brali kredyty w złotówkach
  6
  pokażodpowiedzi (1)
 • z
  2016-06-12 11:52:44
  Wiedzieli jaki jest ryzyko. Pazerny człowiek teraz płacze
  3
 • jędrzej x
  2016-06-11 18:27:15
  a ja wyjdę protestować że nie jestem już młody i muszę drżeć czy wystarczy mi emerytury do 1 -go
  0
 • pardons
  2016-06-12 10:34:43
  my tez mamy dosc tej swoloczy ktora chce swoje problemy podrzucic innym co to dzieci nie wiedzieli czym jest bank i co czytac nie potrafia te zomoskie prymitywy
  3
 • kto winny
  2016-06-11 20:22:47
  A za czyich rządów szwindel kręcono ?,kowal zawinił a cygana powiesili?.
  5
 • once a week
  2016-06-11 22:11:05
  Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!
  2
 • julek
  2016-06-12 10:29:36
  Prezydent to takie stanowisko w polskiej demokracji z którego można proponować rozwiązania finansowe, ale na pewno nie można niczego narzucić , bo nie jest to funkcja ministra finansów ani premiera. Dlatego naiwnością ,ale i nie branie pod uwagę realiów była wiara w siłę sprawczą przyszłego prezydenta w sprawie frankowiczów.się Mam wrażenie ,że frankowicze to urodzeni optymiści.Optymistami byli jak zakładali że CHF tylko niewiele zdrożeje , optymistami byli jak wierzyli w obiecanki przed wyborami na takie stanowisko.
  3
 • Ludwik waleczny
  2016-06-12 08:47:46
  To jest tak jak sie nie myśli poprawnie , a pogoń za zyskiem rozum odbiera , a teraz chamy w lament bo oszukali. Kto was oszukal , waluta sie zmienia , raz jest przebicie lepsze raz gorsze a szczególnie franek szwajcarski. Najlepiej teraz glupa rznać i wydoić ile sie da od matki ojczyzny dojnej. Tylko znowy ta pazerna garstka nie zdaje sobie sprawy jakie to ma przelozenie na calosc gospodarki , ale to ich nie interesuje byleby swój kałdun zapchać i będzie dobrze. Co jutro to już nie ważne. Moim zdaniem najlepiej ********* te towarzystwo ale to już i nie czekac dalej ani sie nie poglebiac w dalzej dyskusji.
  4
 • Palec boży
  2016-06-12 00:17:38
  Dziwne że nie protestowali jak byl poprzedni winny rząd! Teraz będą wrzeszczec i moze jeszcze oskarzac i prezydenta i PiS! Jakos cicho siedzieli przedtem! Grzecznie placili i nie protestowali. Wielu z nich to zwollennicy poprzedniego rządu i dlatego nagle tak agresja do PiS-u ktorego wogole brakowało za Tuska.
  2
 • Kapitan Żeglugi Wielkiej
  2016-06-11 21:05:33
  Panowie Polacy robimy wielkie dzieło w naszym kraju - bądźmy razem. Wsród frankowiczów i klientów Amro Banku w Gdańsku było setki cwaniaków, dawnych cinkciarzy i różnych spekulantów. Sami chcieli korzyści, kidy trzymałem pieniądze w Bank Polski\.
  1
 • kredyt w zł
  2016-06-11 22:13:26
  Leminki możecie sobie iść z tym protestem do swojego Guru Swwetru lub Tuska !!!!!!!!!! LEMINGI TĘPAKI
  3
 • obywatel
  2016-06-11 22:45:10
  stary zwyczaj, nie pożyczaj. współczuję , ale nie myślę na was płacić!.
  6
 • ~Re~Szyba
  2016-06-12 00:20:09
  Po pierwsze Prezydent ma na to okres 4-letni .Po drugie frankowicze jak tak szybko chca to niech ida do Petru ,ktory ich na to namowil.Po trzecie blaznie od prezydenta to ty zdaleka.
  4
  pokażodpowiedzi (1)
 • Antek
  2016-06-12 09:09:56
  Oszuści i złodzieje powinni być za kratkami, oszukiwani są nie tylko frankowicze, ale i kredytobiorcy z kredytami w złotych. Tu nie chodzi, aby ktoś komuś coś dał, ale o przestrzeganie prawa, zamkniecie oszustów, przestrzeganie wyroków sadowych. Jak by kredytobiorca chciał grać to poszedł by do salonu gier, a nie do instytucji, która miała kiedyś zaufanie publiczne, to były pozostałości po komunie.
  3
 • Zurich
  2016-06-12 09:26:27
  ..... pożyczkobiorcy pisać do Tuska, Kopacz i tego od zielonej wyspy jacusia vicenta ROSTOWSKIEGO
  3
 • SYLVEK
  2016-06-12 10:11:25
  Frankowicze i KOD to pomioty Sorosa -mysleli ze sa samymi Sorosami i "wyruchaja" Szwajcarow. Zadnej poomocy dla durni . teraz maja kase na kule i organizacje marszow. STOP dla ustawy dla frankowiczow.
  3
 • ja
  2016-06-12 09:21:19
  dlaczego mamy spłacac za nich raty? niech sami sobie spłacają
  7
 • jasko
  2016-06-11 22:36:30
  szewach co najwyżej 1 rok!
  2
 • czes
  2016-06-12 10:28:02
  Chyba nie ulega wątpliwości , że to była zmowa banków. Ale jak teraz ciężko zabrać jakiekolwiek pieniądze bankom.
  6
 • andrzej
  2016-06-12 03:50:57
  Wy glada na to ze czesc KOD bierze udzial w tej maskaradzie Wczasie 8 letnich rzadow PO nigdy nie demonstrowali.CHCA ABY INNE WAZNE USTAWY POSZLY W KAT.To jest troche dziwne
  5
 • MKoro
  2016-06-12 09:27:17
  Dlaczego ludzie zbyt tępi żeby brać kredyty, chcą mieć prawo głosu w wyborach i decydowania o losach kraju? Dla mnie to nielogiczne.
  7
 • Jaco1950
  2016-06-12 20:29:59
  A ja sie pytam gdyby Franek był dalej np po3 zeta nikt by nie protestował nie oskarżal banków o niecne machinacje! Banki już dawno tych pieniędzy nie mają poszły do central zaksiegowane one nie leżą w workach w sejfach!
  1
 • xxxx
  2016-06-12 22:46:45
  A jak i kto pomoże tym co mają kredyty w złotówkach ? W czym są lepsi ci co brali w walutach obcych ?
  1
 • podatnik
  2016-06-13 07:46:04
  Frankowicze cwaniacy śmiali się z złotówkowiczów ,że mają tanie kredyty .A teraz kiedy kursy się zmieniły leja krokodyle łzy.Wiedzieli kretyni co brali za namową prześwietnego nowoczesnego petru.Niech teraz płaczą i płacą.
  2
 • Tyle
  2016-06-12 08:13:24
  Oj tam obiecał -szydło pielegniarkom też obiecała podwojenie pensji a nawet gadać z nimi nie chciała -głosy przed wyborami były potrzebne
  6
 • elwir
  2016-06-13 13:25:05
  przypomnij sobie co ci objecal petru cwaniaczku
  0
 • Malwina
  2016-06-12 09:18:47
  Problem frankowiczów może tylko rozwiązać, tylko jeden człowiek, Pan Prezes Kaczyński wystarczy tylko, jedno jego słowo i ludzie odetchną, kredytobiorcy są potrzebni, gdyż nakręcają gospodarkę,bo to ludzie przedsiębiorczy z marzeniami, a marzenia kosztują.
  7
 • wiem
  2016-06-11 17:55:41
  parszywe polactwo!
  14
 • Brat Leon
  2016-06-13 20:48:33
  Zróbcie taki dym jak za czasow wczesnej solidarności to was zapamietają a nie stuku puku ...
  0
 • olo
  2016-07-04 12:17:58
  PIS w 2006 sprzeciwł sie aby zabronic brania krdytów we frankach i mowił ze jest wolnośc wyboru. Teraz szumowiny mówia to nie my, podłe kłamstawa.
  0
 • neo123
  2016-06-14 11:58:41
  Kretyni. Nabrali kredytów, kurs się zmienił i teraz płaczą. Dlaczego mam się dorzucać do ich samochodów i domów które pokupowali i pobudowali? Za NIESWOJE pieniądze! Kij im w oko. Trzeba było myśleć za wczasu. Mój ojciec również chciał wziąć kredyt we frankach, ale zanim to zrobił to posiedział, pomyślał i stwierdził że to zły pomysł. Jak widać miał rację. Remont zrobił za pieniądze które uczciwie zarobił. A teraz się śmiejemy z idiotów siedzących w mercedesach i długach.
  0
 • lucan
  2016-06-13 16:56:44
  do kogo wnosicie te lamenty.kłamca i wiarołomca który podpala demokrację w polsce ma was ,a was.
  1
 • Kosa
  2016-06-13 19:39:08
  Skąd tu tyle bankowych trolli ?
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama