Reklama
Warszawa
Reklama

"Mamy dość". "Prezydencie obiecałeś". Frankowicze wyszli na ulice Warszawy z szubienicą, trumną i klatką

11 czerwca 2016, 17:23
Demonstrację rozpoczął w południe wiec przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, następnie jej uczestnicy udali się przed Sejm. Szef Stowarzyszenia "Stop bankowemu bezprawiu" (SBB) Maciej Pawlicki podkreślał podczas wiecu, że banki wciąż łamią polskie prawo. Państwo polskie nadal nie jest w stanie poradzić sobie z łamaniem prawa przez "banksterów" i dlatego mamy dość - mówił. / PAP / Jacek Turczyk
Pod hasłem "Mamy dość" przeszła w sobotę ulicami Warszawy przed Sejm manifestacja zorganizowana przez Stowarzyszenie "Stop bankowemu bezprawiu". W czasie wiecu frankowicze dokonali symbolicznego "wtrącenia bankstera do więzienia".
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(107)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Albert
  2016-06-11 17:34:05
  Wyszły osoby zdradzające dziecięcą naiwność i niczym nieuzasadnioną wiarę w cuda.
  27
  pokażodpowiedzi (1)
 • Normalny.
  2016-06-11 17:35:47
  A ja biore kredyty w zlotowkach bo w zlotowkach zarabiam. Spekulacjami walutami zajme sie jak bede mial dosc odlozonej kasy do gry hazordowej.
  26
  pokażodpowiedzi (1)
 • Ozz
  2016-06-11 17:43:01
  Jakoś nikt ich nie widział za czasów PO.
  39
  pokażodpowiedzi (4)
 • Szyba
  2016-06-11 17:33:56
  Po pierwsze , nasz prezydent jest kłamczuszkiem i to takim który przybrał rolę ministranta .....od mszy do mszy . Po drugie ,gdy się bierze kredyt w walucie to trzeba się liczyć ze zmianą kursu , nawet taką drastyczną .
  83
  pokażodpowiedzi (2)
 • hahahhaha
  2016-06-11 18:01:22
  pękam ze śmiechu z tej manifestacji hahahahahaha teraz to możecie swetrowi tylko loda zrobić albo szybciutko zapiszcie się do Klubu Obrony ambrr golDo :)))
  33
  pokażodpowiedzi (1)
 • Gwoli Ścisłości i Uczciwości
  2016-06-11 17:32:49
  Gwoli ścisłości i uczciwości - jedna kwestia musi zostać - póki czas - jasno publicznie postawiona i wyartykułowana: --->> Klient frankowicz nie zawarł z bankiem niekorzystnej dla siebie umowy dlatego, że miał taką fanaberię - lecz wyłącznie dlatego, że w tę umowę wpuścił go bank - nie informując klienta o tym, że ta umowa od samego początku jest ewidentnie i na sposób z góry przez bank zaplanowany niekorzystna dla klienta! Czyli - innymi słowy - od samego początku była zaplanowanym przez bank oszustwem!! I dlatego to tylko bank musi za to oszustwo ponieść karę finansową, a klientowi należy się rekompensata w pełnej wysokości jego straty powstałej w wyniku zaplanowanego i udowodnionego oszustwa! I to jest podstawa wszelkich dalszych dywagacji na ten temat oraz punkt wyjścia dla sądów i legislatorów! --->> Wszelkie inne pokrętne rozważania, które pomijają ten podstawowy aspekt sprawy - to tylko bezczelne matactwa i mydlenie oczu w celu skołowania wspomnianego klienta! Bo to właśnie w wyniku tych bezczelnych propagandowych machinacji ci, którzy wzięli kredyty w złotówkach, doszli do fałszywego z gruntu przekonania, że to oni teraz mają rzekomo płacić za "cwaniaczków", którzy wzięli kredyty "frankowe"! Jest to jeszcze jeden dowód na to, jak poprzebierani za dziennikarzy i ekspertów płatni naganiacze perfidnie dzielą Polaków! Trzeba w końcu powiedzieć wyraźnie, że jedynym winowajcą i oszustem jest bank i to wyłącznie bank powinien ponieść wszystkie finansowe konsekwencje zaplanowanego przez siebie oszustwa na masową skalę!!! A państwo polskie powinno tego skrupulatnie i bezlitośnie dopilnować! I tak jak we wszystkich cywilizowanych krajach (na przykład w USA czy w GB) ukarać oszustów wysokimi karami pieniężnymi, które akurat bardzo się przydadzą w budżecie! Nie mówiąc o tym, że owe zwrócone klientom zagrabione pieniądze zasilą rynek i przyczynią się do gospodarczego wzrostu!!!
  49
  pokażodpowiedzi (8)
 • Trzeba brać przykład z Węgier!
  2016-06-11 17:38:17
  I podążać drogą, jaką wytyczył Orban w 2011 roku! --------------------------------------------------- NA POHYBEL BANKSTEROM I WSZYSTKIM, KTÓRZY W POLSCE ZE STRACHU PRZED NIMI CODZIENNIE MAJĄ PEŁNE NOGAWKI! Nie wolno czekać - aż nam wszystkim zacznie chlupotać w butach!
  38
 • św.NH
  2016-06-11 17:48:09
  Gdzie byliście jak was Donek Zgonek szturchał? My nie mamy za co żyć, najniższe pensje w Polsce każdy chce tysiaka plus. Nie miałem za co kupić nie mam za co żyć.
  33
  pokażodpowiedzi (1)
 • Banki - NOWY PRZEKRĘT !
  2016-06-11 17:47:00
  Jak podaje GW - "Banki umoczone we franki przeniosą swoje złe kredyty walutowe do nowej spółki i same kupią wyemitowane przez nią akcje - to jedna z propozycji doradców prezydenta pomocy frankowiczom. - To kreatywna księgowość - oceniają eksperci." --------------------------------------------------- Skąd ja to znam! - inne korytarze, inne szafy, inne segregatory, inne komputery, nowe Hard Dyski! - Jednym słowem - REORGANIZACJA - i nikt już nie dojdzie po nitce do kłębka! Państwo polskie znowu zdało egzamin i z tego egzaminu wyszło z ręką w nocniku! Teraz niech się przeżegna - to znaczy - niech się pożegna z jakąkolwiek możliwością ukrócenia samowoli banków i ich ukarania za ewidentne oszustwa! A potem to państwo niech się zwyczajowo odżegna od wszelkiej odpowiedzialności pod hasłem: NIE DAŁO "SIĘ"! "Się" nie dało!!! ------------------ "Się" oczywiście nie ma adresu - tak jak kapitał nie ma narodowości!
  12
  pokażodpowiedzi (1)
 • SZEWACHY - WYSIADKA
  2016-06-11 18:10:26
  Szkodliwy i antypolski dewiant Szewach Weiss, który na pozór jest poczciwym starym głupolem po przejściach (niestety pozory mylą!), w jednym swoim niedawnym tekście twierdzi z dumą i satysfakcją, że jest I zra el czykiem, ale zaraz w innym swoim tekście wyraża żal i ubolewanie, że już chyba nie zostanie prezydentem Polski!!! I obydwa te teksty pokornie i skwapliwie drukuje jeden z "niepokornych" tygodników! Należy się prawdopodobnie domyślać, że w tej "niepokornej" redakcji ktoś uznał, że to "nikczemny i chytry zbrodniarz i złośliwy antysemita" Andrzej Duda pozbawił I zra el czyka Wei ssa ostatniej szansy na zniewolenie narodu polskiego - no bo za 10 lat Szewacha może już nie być wśród żywych! Nie wiem, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach da wiarę, że to ze strony Weissa tylko zwyczajna ży do wska chucpa i bezczelność albo starcze miażdżycowe zawirowania mentalne? I że działa on na łamach "Do Rzeczy" w pojedynkę i bez niczyjego upoważnienia oraz osłony? Mam co do tego poważne wątpliwości!!! Dopóki takie Szewachy będą bezczelnie produkować dowody na to, że są w istocie podstępnymi wrogami Polski i Polaków - dopóty niech się nie spodziewają z naszej strony akceptacji i uwielbienia! I niech naszej naturalnej reakcji sprzeciwu nie ośmielają się bezczelnie nazywać "antysemityzmem"!
  18
  pokażodpowiedzi (2)
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej