Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Janów Podlaski. W niedzielę aukcja Pride of Poland [GALERIA]

10 sierpnia 2019, 13:50
41. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, nad którym patronat objął prezydent RP Andrzej Duda, będzie trwał trzy dni. Zaprezentowanych zostanie ponad sto koni z 29 hodowli, w tym 26 prywatnych. Będą oceniane w 11 klasach, zróżnicowanych ze względu na wiek i płeć zwierząt. „W tym roku w pokazie bierze udział znacznie więcej koni niż w roku ubiegłym. Bardzo się z tego cieszymy; to pokazuje, że zainteresowanie imprezą zwiększa się” – powiedział rzecznik Pride of Poland Mariusz Rytel.
41. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, nad którym patronat objął prezydent RP Andrzej Duda, będzie trwał trzy dni. Zaprezentowanych zostanie ponad sto koni z 29 hodowli, w tym 26 prywatnych. Będą oceniane w 11 klasach, zróżnicowanych ze względu na wiek i płeć zwierząt. „W tym roku w pokazie bierze udział znacznie więcej koni niż w roku ubiegłym. Bardzo się z tego cieszymy; to pokazuje, że zainteresowanie imprezą zwiększa się” – powiedział rzecznik Pride of Poland Mariusz Rytel. / PAP / Wojtek Jargiło
Ponad sto najpiękniejszych polskich koni startuje w Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi, który w piątek rozpoczął się w stadninie w Janowie Podlaskim (Lubelskie). W niedzielę na aukcji Pride of Poland licytowanych tam będzie 21 arabów.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama