Korwin lub Palikot w Europie to jest trzy miesiące śmiechu i pięć lat wstydu. trzeba zrobić wszystko żeby to nie weszło - mówił Jacek Kurski, który argumentował, że prawdziwą nową prawicą jest Solidarna Polska, a partii Korwin-Mikkego blisko do Twojego Ruchu. - To brednie – skomentował Palikot.

W internetowej części audycji Monika Olejnik zacytowała jedną z wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego na temat homoseksualizmu, który zdaniem lidera KNP jest dziedziczony. - Psychoanalitycznie interpretując muszka to jest zawiązany penis. Tak to interpretował Freud i później cała ta szkoła w Karenhormie i pofreudowska. Połączenie impotencji z agresją to jest właśnie Korwin-Mikke - odpowiedział Palikot.

Janusz Korwin-Mikke jest jakoś symetrycznie odbity od pana, niech się pan nie wypiera, że jest pan ojcem i bratem tego stylu - komentował Jacek Kurski. - Żeby uniknąć tych skrajności, tego wariactwa, tego hejtu, który niesie ze sobą Korwin, trzeba wybrać rozsądną nową prawicę. Solidarna Polska jest poważną, nową prawicą – mówił dalej Kurski.