Prosimy bardzo gorąco o modlitwę, aby nikt w Ojczyźnie nie był wykluczany i dyskryminowany, także Radio Maryja, TV Trwam i inne dzieła z nim związane, wyrosłe przy Radiu Maryja – zwraca się do słuchaczy na antenie Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk.

Reklama

Sprawa jest poważna, bo KRRiT odrzuciła wniosek fundacji Lux Veritatis, która zarządza Telewizją Trwam. Wniosek dotyczył zgody na nadawanie w multipleksach cyfrowej telewizji naziemnej. Co oznacza to dla kanału ojca Rydzyka? Telewizja Trwam wypadnie z kablówek – donosi „Rzeczpospolita”.

Kochani, jeśli nie otrzymamy miejsca na multipleksie, zostanie zlikwidowana jeszcze jedna możliwość na ewangelizację – alarmuje ojciec Rydzyk. I mobilizuje wiernych do wspólnego wysiłku.

Każdy, komu zależy na losie TV Trwam, powinien wypełnić specjalną petycję, zebrać podpisy poparcia i wysyłać do KRRiT. Wzór dokumentu można znaleźć na stronie internetowej Radia Maryja oraz w „Naszym Dzienniku”.

Ojciec dyrektor ma nadzieję, że zasypana listami od widzów i słuchaczy Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ugnie się i zmieni decyzję. To poważna walka. Walka o rząd dusz.