Tabloid informuje, że TVP podpisała kontrakt z Hanną Lis w ostatni piątek. Dziennikarce zaproponowano ponoć gwiazdorską gażę, czyli 30 tysięcy złotych za poprowadzenie 10 wydań "Panoramy" w miesiącu.

Reklama

Informacje podane przez Super Express pochodzą z nieoficjalnych źródeł. Telewizja Polska nie udzieliła komunikatu w tej sprawie

Nie ma żadnych wiążących decyzji ws. ewentualnej współpracy TVP z red. Hanną Lis - brzmiała odpowiedź TVP na pytanie Super Expressu dotyczące powrotu prezenterki na wizję.

Hanna Lis była związana z Telewizją Polską (prowadziła "Wiadomości" na TVP1) do kwietnia 2009 roku, kiedy to rozwiązano z nią umowę. Przyczyną zakończenia współpracy z było to, iż dziennikarka odmówiła przeczytania części przygotowanej zapowiedzi programu informacyjnego, oraz fakt, iż bez zgody TVP udzieliła wywiadu prasowego, którego treść dotyczyła wewnętrznych spraw spółki.

Informacje o powrocie Hanny Lis do Telewizji Polskiej pojawiały się w mediach już latem 2011 roku. Wówczas jednak do nawiązania współpracy nie doszło.