Wcześniej podano, że Kuba Wojewódzki poranną audycję będzie prowadził z Bartoszem Węglarczykiem, redaktorem naczelnym miesięcznika "Sukces" i prowadzącym śniadaniowy program TVN "Dzień dobry TVN". Duet Wojewódzki - Węglarczyk obejmie wszystkie dni poza środą, która została zarezerwowana dla Stuhra. Program realizuje Kamil Olszewski.

Reklama

"Zwolnienie z WF" to nowa audycja na antenie Eski Rock, która zastąpiła zdjęty przed wakacjami "Poranny WF". Stało się tak po jednym z odcinków, w czasie którego Kuba Wojewódzki i Michał Figurski wygłaszali kontrowersyjne opinie na temat Ukrainek. Sprawa wywołała międzynarodowe komentarze, odnosiło się do niej również MSZ. Michał Figurski został zwolniony, Kuba Wojewódzki jednak pracę zachował.

W rozmowie z magazynem "Gala" Michał Figurski przyznał, że jest sytuacją rozżalony. Zawsze sądziłem, że rogi może przyprawić mi tylko żona... Tam gdzie ja wożę córkę, Kuba wozi 600-konny silnik i jest to tylko jedna z dziesiątek kwestii, które nas różnią. (...) beknął ten, którego pozbycie się było mniej kosztowne i bardziej intratne - powiedział dziennikarz.