- Grzegorz Zasępa jest wysokiej klasy specjalistą, zarówno w zakresie mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Jego powołanie na stanowisko naczelnego Grupy Super Express stanowi gwarancję rozwoju marki w kierunku nowoczesności. Jest menadżerem doświadczonym, ale ciągle młodym i rozwijającym się. Dziś przypadają jego 40 urodziny i cieszę się, że w takim dniu mogę mu gratulować awansu – uzasadnia decyzję wyboru Zasępy na naczelnego Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki ZPR Media SA, wydawcy "Super Expressu".

Reklama

W redakcji "Super Expressu" Zasępa pracuje od listopada 2003 roku. Początkowo był kierownikiem działu politycznego a od czerwca 2013 roku pełnił funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego. Jak podało Radio ZET w czwartek rano poprzedni naczelny Sławomir Jastrzębowski będzie prezesem agencji R4S należącej do Adama Hofmana, Mariusza Sokołowskiego i Michała Wiórkiewicza.

- Dziękuję Sławkowi Jastrzębowskiemu za 11 lat intensywnej pracy i zaangażowania w budowę marki Super Express. Pod jego kierownictwem "Super Express" zyskał pozycję wicelidera w rankingu sprzedaży dzienników ogólnopolskich a serwis internetowy SE.pl został trzecim najsilniejszym portalem gazetowym i dynamicznie zbliża się do miejsca drugiego - mówi w rozmowie z wirtualnemedia.pl Zbigniew Benbenek.