Sobota – Niedziela

Reklama

Boruc nie wystraszył się pogróżek pod swoim adresem i stanął w bramce naszej reprezentacji. Niestety. Fragment wywiadu z ministrem sportu po meczu z Irlandią wskazuje, jak poważnie polskie władze traktują sprawy naszego kraju: „Byłem wstrząśnięty. Kontaktowaliśmy się po meczu z premierem i wicepremierem Grzegorzem Schetyną”.

Poniedziałek

Już nie mogę się doczekać. Prima aprilis tuż-tuż. Drzewiecki: „Budujemy nowy system”. Cha, cha, cha.

Wtorek

Lech Wałęsa nie przybędzie na konferencję w Gdańsku. Prima aprilis. I wyjedzie z kraju. Prima aprilis. Wydział uczelni, na której Paweł Zyzak studiował, poddany zostanie kontroli, a instytutowi, w którym kserował, grożą rozwiązaniem. To nie prima aprilis. Uwaga uczący się języków obcych, poćwiczmy tryb warunkowy! Gdyby Jarosław Kaczyński, będąc premierem, ogłosił, że władze skontrolują działalność Uniwersytetu Jagiellońskiego po opublikowaniu pracy magisterskiej szkalującej Lecha Kaczyńskiego, to....

Środa

Nareszcie. „Dziennik” napisał, że polska służba zdrowia jest w zapaści – to na pewno prima aprilis. Napisał też, że PO wzięła pierwszy program TVP, PiS – drugi i to by było na tyle w sprawie nowej ustawy medialnej. Inna gazeta prowadzi wywiad z Januszem Kurtyką, w której prezes IPN zarzuca Aleksandrowi Kwaśniewskiemu współpracę z SB. Cha, cha, cha – Kwaśniewski? Nigdy w życiu.

Czwartek

No i co państwo na to? Z tym podziałem programów w telewizji publicznej to był żart primaaprilisowy. Aaa..., chwytam. PO wzięła oba kanały.

Czwartek okazał się dniem spóźnionych prima aprilisów. Np. Sarkozy, Brown, Merkel i Obama ogłosili, że wiedzą, jak walczyć z kryzysem i że będą z nim walczyć solidarnie. Pychotka. Powinni jeszcze dodać, że koordynatorem programu globalnej walki z kryzysem będzie Leo Beenhakker.

Piątek

SLD głosuje w parlamencie przeciwko projektowi, który sam złożył. Nie, to nie prima aprilis.