Lista kobiecych ofiar Donalda Tuska jest bardzo duża. Z najbardziej znanych to oczywiście Zyta Gilowska. Kiedyś siostra, a potem matka - nepotyczka, osoba bez zasad. Było ich wiele: Joanna Kluzik-Rostkowska, Ewa Kopacz, Julia Pitera - wylicza Janusz Palikot na blogu.

Reklama

Platforma Obywatelska będzie głosować przeciwko odwołaniu Wandy Nowickiej z fotela wicemarszałka Sejmu. Lider Ruchu Palikota ostrzega, że to sposób na złowienie jej na lep urzędu wicemarszałkini, obrończyni kobiet, liderki spraw kobiecych.

Odnosi się również do wypowiedzi Ewy Kopacz, która stwierdziła, że Janusz Palikot, domagając się odwołania Wandy Nowickiej i powołania w jej miejsce Anny Grodzkiej, pokazuje, jakim jest politycznym macho. Marszałek Sejmu powiedziała, że obie panie stały się ofiarami politycznego cynizmu Janusza Palikota.

Palikot widzi jednak tę sprawę inaczej. Uważa, że to premier wykorzystuje kobiety w polityce.

AKPA

W tym łowisku kobiet szczególną uwagę premiera przykuwa Anka Grodzka. I to strach przed nią powoduje, że Tusk poniża Kopaczową , zmuszając ją do takich wypowiedzi, bałamuci Nowicką i gra na nosie Palikotowi. Grodzka rozsadza świat Tuska. Wykracza po za ramy jego intryg i stary łowca unika jak może jej towarzystwa - podkreśla Janusz Palikot na swoim blogu.