Marcin Celiński z kwartalnika "Liberte" chwali odwołanie Michała Królikowskiego z funkcji wiceministra sprawiedliwości. Jego zdaniem, wiceszef resortu udzielał skandalicznych wypowiedzi i starał się narzucić swoje poglądy obywatelom.
To bardzo dobra decyzja - tak o dymisji wiceministra sprawiedliwości Michała Królikowskiego mówi publicysta kwartalnika "Liberte" Marcin Celiński. Zdaniem gościa Polskiego Radia 24, na odwołanie Michała Królikowskiego wpłynęły kwestie merytoryczne, a nie jego konserwatywne poglądy.
Jak ocenia publicysta, podstawowym problemem w przypadku wiceministra Królikowskiego było to, że jego poglądy górowały nad interesem państwa i stosowaniem prawa. - mówi Gość Polskiego Radia 24. - dodaje Marcin Celiński.Media twierdzą, że na stanowisku wiceministra sprawiedliwości Michała Królikowskiego może zastąpić profesor Monika Płatek.
ZOBACZ TAKŻE: Minister dymisjonuje zastępcę. "Nie ma do mnie zaufania">>>
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Powiązane
Zobacz
|