Liberałowie (nieważne, czy to jako PO, czy jako Nowoczesna) próbują wypiec sobie lewicę

| Aktualizacja:

Zaczęło się smażenie przystawki. Jej głównym składnikiem ma być odradzająca się polska lewica. Najpierw brzuszek, potem plecki. Ani się lewica obejrzy, jak zostanie spałaszowana. Tak jak jej poprzednicy. Przeklęty dzień świstaka dla obozu progresywnego. Kto ją zje? Tu niespodzianki nie ma. Na połknięcie lewicy ma ochotę syty obóz liberalnego polskiego mieszczaństwa. Prawdziwi zwycięzcy nadwiślańskiej transformacji i zwolennicy społecznego oraz ekonomicznego status quo. Ci, którzy zapytani o poglądy na gospodarkę odpowiedzą: „takie normalne, zdroworozsądkowe, wolnorynkowe”. Ci, którzy w minionym 27-leciu polską lewicę najpierw obłaskawili, a potem kęs po kęsie pogryźli, przeżuli i strawili.

wróć do artykułu
 • ~tuman
  (2017-05-28 20:32)
  Ocena :mierny-
 • ~OBYWATELE SB - zbrojne ramię PO
  (2017-05-28 20:55)
  Kaczyński kiedyś powiedział o demonstracjach KOD+PO+ Nowoczesna :"Komuniści i złodziej". Mylił się?
 • ~44 dawniej też 44
  (2017-05-28 21:17)
  "Jej głównym składnikiem ma być odradzająca się polska lewica" - odradzająca się Polska lewica? Nie bredź Woś. Jedyną realną lewicą w Polsce jest PiS. Te tęczowo- różowe pokraki to nie jest żadna lewica.
 • ~stary UBek
  (2017-05-28 21:25)
  następny pismak na garnuszku Merkel sprzedaje się za kilku CENTÓW a kto ci dyktował te wypociny bo ty nie byłbyś w stanie wysmarować tego artykuliku
 • ~partia sukcesu
  (2017-05-28 21:59)
  Partia sukcesu "Socjal i Demokracja" (nie mylić z socjaldemokracją). * Celem partii politycznej jest uzyskanie i utrzymanie korzyści z realizacji potrzeb tłumu w jego oczekiwaniu w formie wspólnego dobra z terenu i zasobów naturalnych oraz humanistycznych dla partii, jej kadry i członków oraz podmiotów i osób służącym temu uzyskaniu. Jeżeli partia nie będzie osiągała celu, to jej nie będzie. Zatem socjal dla partii, a dla pozostałych demokracja. Ale jaki socjal dla jakiej partii? PiS cieszy socjal katolickiego humanizmu. PSL państwowego asekratyzmu. Dla PO wszystko dobre co trzyma ją u władzy, a dla innych, aby nie byli bez zysku, z długami, głodni i nadzy. Nie mniej i nie więcej, prawda czy fałsz?
 • ~pytek
  (2017-05-28 22:12)
  Dlaczego na tym zdjęciu Grzesiek nie POkazuje uzębienia? Wypadły, czy w serwisie są?
 • ~kotlet
  (2017-05-28 22:52)
  Jako inzynier nie lubie tych uniwersyteckich metafor i cudacznej stylizacji, jesli ten rok zakonczy sie deficytem w okolicach 10 mld to w zasadzie od lewicy po liberalow nalezy ich wszystkich wsadzic na 26 lat za dzialania na szkode spolki jaka jest panstwo Polskie. Budowac od nowa polskie elity opozycyjne w oparciu o zupelnie nowe kadry.
 • ~enter
  (2017-05-29 05:39)
  Podział na lewicę i prawicę nie ma dziś w Polsce istotnego znaczenia, bo po każdej stronie są ludzie przyzwoici i łajdacy. I to jest najważniejsze kryterium, dlatego oś politycznego sporu jest teraz między prospołecznymi państwowcami i liberalnymi kosmopolitami.