Dziennik Gazeta Prawana logo

PiS rzuci wyzwanie PO. Już jesienią

28 sierpnia 2009, 07:28
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
PiS rzuci wyzwanie PO. Już jesienią
Inne
Ta jesień będzie wyjątkowa trudna dla Donalda Tuska i jego Platformy Obywatelskiej. Partia Jarosława Kaczyńskiego zaatakuje PO pomysłami na gospodarkę oraz przedstawi ekspertów, którzy mogliby utworzyć nowy rząd. W ramach ofensywy medialnej posłowie PiS mają przyjmować zaproszenia do wszystkich debat.

Według "Rzeczpospolitej" Partia Jarosława Kaczyńskiego chce w ten sposób skonsumować rosnące poparcie. Według opublikowanego niedawno sondażu GfK Polonia,

>>> Zbigniew Ziobro może znów być ministrem

"Błędem byłoby, gdybyśmy rosnącego zainteresowania nie wykorzystali do przedstawienia naszego programu" - powiedział członek władz partii. A rzecznik PiS, poseł Mariusz Błaszczak zastrzega, że nie jest to cel wizerunkowy. " - dodaje.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj