Dziennik Gazeta Prawana logo

Gowin liczy na wyjaśnienia w sprawie prokuratora Przybyła

9 stycznia 2012, 12:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Gowin liczy na wyjaśnienia w sprawie prokuratora Przybyła
Newspix
Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin rozmawiał już z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem o poniedziałkowych zdarzeniach w Poznaniu. Zadeklarował "pełne zaufanie" dla działań prokuratury oraz "pełną pomoc i wsparcie" w razie takiej potrzeby.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka MS Patrycja Loose, "niezwłocznie po uzyskaniu informacji" o samobójczej próbie prokuratora Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu płk Mikołaja Przybyła, Gowin skontaktował się z Seremetem.

- zadeklarował minister sprawiedliwości.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj