To jest absolutny skandal – mówi reporterom Superstacji rzecznik klubu parlamentarnego Solidarnej Polski Patryk Jaki. - Marszałek Kopacz powinna podać sie do dymisji. Ona nam zrobiła z Sejmu małpiarnię czy jakieś zoo. Chociaż pewnie zwierzęta mają zdecydowanie lepiej – narzeka poseł.

Reklama

I zapowiada, że jego klub złoży do marszałek Sejmu wniosek w sprawie klimatyzacji: - Solidarna Polska zamierza wnioskować do pani marszałek Kopacz o to, aby stworzyła godne warunki pracy dziennikarzom, straży marszałkowskiej oraz skromnym posłom – mówi Patryk Jaki.

Posłanka PO Małgorzata Kidawa-Błońska twierdzi jednak, że to jest problem drugiego planu, bo upalnych dni jest tylko kilka w roku.

Chyba zabrakło już punktów w programie Solidarnej Polsce i wymyślają kolejne. To tylko dowodzi, że Solidarna Polska jest niepotrzebna w polskim parlamencie, jeżeli zajmują się takimi rzeczami – drwi Dariusz Joński z SLD.

Jednak poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński wspiera kolegów z konkurencyjnej partii prawicy. – Faktycznie, czasami jest naprawdę ciężko pracować – mówi Kamiński.