Reklama

. Są ośrodki terapeutyczne i tyle, pomogłabym. Wszystko zrobiłabym, żeby z takiej drogi zejść. To jest po prostu nieszczęście! No wie pan, leczyć trzeba! - powiedziała Superstacji prof. Krystyna Pawłowicz z PiS.

Upomniana, że Światowa Organizacja Zdrowia już wiele lat temu wykreśliła homoseksualizm z listy chorób, odpowiedziała: - A co nas to obchodzi? Światowa Organizacja Zdrowia to są środowiska lewicowe, lewackie, feministyczne. Mnie nie obchodzi, co lewicowe organizacje robią, tylko obchodzi mnie dobro człowieka. Dobro człowieka polega na tym, żeby on żył w zgodzie z naturą i można mu pomóc - stwierdziła prof. Pawłowicz w rozmowie z Superstacją.

- To nie jest nic do akceptowania bądź nie, wobec osoby dorosłej. Z punktu widzenia osoby wierzącej to jest kwestia wiary. To jest kwestia modlitwy, aby ta sytuacja się zmieniła, a dla osoby niewierzącej, ale wyznającej wartości rodzinne, to jest kwestia też wielkiego problemu i nadziei, że ta sytuacja ulegnie zmianie - stwierdził z kolei Tomasz Latos z PiS, ojciec jednej córki i trzech synów.

- Zaakceptuje wszystko, co nie szkodzi moim córkom. Nie szkodzi ich zdrowiu, ani życiu. Jeżeli tak stałoby się, że moja córka przyszłaby i powiedziała: Tato, kocham kobietę, powiedziałbym - to Twój wybór! Wszystko, co jest szczęściem mojej córki, jest również moim szczęściem - mówił Superstacji Grzegorz Napieralski z SLD.